2:2
1:0
- : -

Florbalová akademie MB - Florbal Chomutov 6:5
8. Kateřina Kvapilová, 12. Petra Beránková, 16. Kristýna Bauerová, 35. Eliška Horáková, 37. Eliška Horáková, 43. Petra Beránková - 1. Viktorie Schoberová, 19. Barbora Suková, 19. Lenka Morová, 23. Viktorie Schoberová, 38. Viktorie Schoberová; rozhodčí: Martin Mašín - Andrej Lipan; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Marie Topolová 28 - Aneta Blahníková 26; po třetinách: 3:3, 2:2, 1:0;
60:00
střely ve třetí třetině 6:15
60:00
Komentář trenéra hostů: skvěle zvládnuté utkání. Na začátku jsme Boleslav dost překvapili. Bojovný výkon nám vydržel celý zápas, bohužel to na vítězství nestačilo. Zítra budeme doma ještě silnější. Díky soupeři za skvělý zápas play off.
60:00
Komentář trenéra domácích: poděkování patří oběma týmům . Zápasy play off je úplně jiná soutěž. Zbytečná nervozita a chyby nás připravili o klidnější průběh zápasu. Musíme se lépe připravit na zítřejší těžký zápas.
51:50
pro změnu dobře minutu se hrálo na polovině domácích . Chomutov se snaží o vyrovnání
42:54
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Monika Žapková (6:5).
41:33
Vyloučen hráč Veronika Bímová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:27
Vyloučen hráč Eliška Mrázková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za držení.
37:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Veronika Bímová (5:5).
37:15
přestřelka pokračuje. Na vedoucí gól domácích vzápětí odpovídají hosté
36:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Michaela Fellerová (5:4).
34:50
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Kristýna Sobotková (4:4).
24:40
domácím se nedaří, naopak hosté kombinují na útočné polovině. Nebezpečné střely Topolová vyráží .
22:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Viktorie Schoberová, asistoval Lenka Morová (3:4).
22:00
domácí jsou aktivní, ale i hosté zahrozili nebezpečnou střelou.
20:00
20:00
poměr střel v první třetině 11:8
20:00
18:20
Během několika sekund je srovnáno !! Hostující hráčky využívají nedůrazu domácích a během několika sekund trestají chyby dvěma brankami.
18:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lenka Morová, asistoval Viktorie Schoberová (3:3).
18:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Barbora Suková, asistoval Tereza Suková (3:2).
15:17
střela Bauerové z dálky končí až v síti
15:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Bauerová, asistoval Alena Machačová (3:1).
11:26
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petra Beránková, asistoval Eliška Mrázková (2:1).
07:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kateřina Kvapilová, asistoval Marcela Urbanová (1:1).