1:1
1:6
- : -

Prague Tigers Nehvizdy - SK BIVOJKY LITVÍNOV 3:8
7. Nikola Červená, 39. Gabriela Lálová, 56. Mariia Zimina - 13. Natálie Janouchová, 36. Kristýna Střihavková, 42. Natálie Janouchová, 49. Lucie Kopýtková, 52. Kristýna Střihavková, 56. Natálie Janouchová, 57. Laura Vytrhlíková, 59. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1 + Kristýna Střihavková 5; využití: 1:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 32 - Tereza Kotlanová 24; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:6;
60:01
Komentář trenéra domácích p. Vladimíra Jambora: Dnes se potkal parní válec se škodovku. Podle toho to také vypadalo. Vyspíme se z toho a zítra jedeme vrátit sérii do Nehvizd. Gratuluji soupeři k výkonu. Šťastnou cestu domů.
60:00
Když jsme komplet hrajeme fantasticky. Po dvou třetinách jsme mohli vést klidně o 5 gólu, ale nestalo se.Naštěstí se prokletí třetí třetinu zlomilo. Soupeř byl asi unaven ze sauny. Já jsem z ní vždycky asi týden kantáre. Dokud to není za dvě výhry, není konec. Zatím to je koněm na F3 šach.Soupeř je favorit, takže není konec. Díky za pěkný mač.
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině 7:14 pro Litvínov
59:00
Poslední minuta do konce zápasu
58:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Kristýna Střihavková (3:8).
56:51
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (3:7).
56:51
Vytrhlíková zasunula do prázdné branky.
56:13
Naštestí pro domácí hráčky teď nedokázala do prázdné branky zasunout Vytrhlíková
55:43
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Nikola Červená (3:6).
55:23
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Kristýnka Otcovská (2:6).
55:23
Gól hostí do prázdne branky.
54:21
Naštěstí pro domácí Střihavková jen do tyčky.
52:58
Andrlová zabojovala skvěle o míček u mantinelu.
51:09
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Laura Vytrhlíková (2:5).
51:09
Dnešní hra holek nemá nic společného s hrou, kterou předváděli v play off.
50:47
Poslední desetiminutovka prvního utkání play off.
49:37
Pěkná střelu vyslala domácí hráčka Hamplová, brankářka hostí si s tím jen tak tak dokázala poradit.
48:51
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Lucie Kopýtková, asistoval Michaela Poštová (2:4).
48:51
Chyb v obraně domácích je opravdu v tomto zápase moc.
48:13
Domácí hráčky se nyní po vyrovnávací brance snaží převzít aktivitu, ale hráčky Litvínova výborně napadají.
46:35
Hráčka litvínova s číslem 14 Lenka Svobodová stála přímo před brankářkou, ale naštěstí její střela šla mimo branku.
45:13
Holky hrají, jako ospalé o proti dvoum předchozím zápasům nevím, kde se vzala tato špatná hra.
44:59
Vyloučen hráč Karolína Slavíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
44:10
Hamplové střela mimo branku.
43:34
Pilšáková chytá stylem ala Hašek.
41:56
Brankářka hostí zachraňuje situaci domácích.
41:01
40:01
Úvodní bule třetí třetiny pro domácí hráčky.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí- 9, hosté-13
40:00
39:07
Domácí chytají druhý dech a je jich plné hřiště.
38:17
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Gabriela Lálová, asistoval Lucie Köhlerová (2:2).
35:58
35:58
Na tohle už ale obrana domácích nestačila a hosté otáčí vývoj utkání.
35:10
Pěkný ťukec hostí, ale Maťka dneska výtečná.
34:28
Vyloučen hráč Nikola Červená družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
33:12
Po střele hostí cinká břevno.
31:55
Tak za tenhle zákrok v podání Pilšákové by se určitě nestyděl ani legendární Tomáš Kafka.
31:25
Hamplová teď s díky odmítla prázdnou svatyni Litvínova.
29:50
Halou se teď rozléhá trocha chorvatské kultury.
28:25
Domácí jsou zatím v poslední době velmi pasivní, chyby v rozehrávce ale zachraňuje velmi dobře Pilšáková.
24:45
Hamplová pouze do zaparkovaného autobusu hostí.
23:05
Konečně se domácí borky dostaly na polovinu hostí, jejich tlak ale neměl dlouhé trvání a Bivojky vyrážejí neohroženě do protiútoku.
21:50
Přesilovka zatím pomalá a bez nápadu, trenér Vladimír očividně není nadšený.
20:01
Do druhé části vstupují Tigers s výhodou přesilové hry, tak uvidíme, co vymyslí powerplay comando domácích.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí-9, hosté-12
20:00
19:59
Vyloučen hráč Kristýna Střihavková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 5 minut za sekání.
19:00
Domácím fanouškům teď pořádně zatrnulo, kulatý předmět poskakoval u domácí brankové čáry.
18:20
Zajímavé nahození Prokšanové, které ale Dvořáková ze vzduchu minula.
16:56
Podobná situace i na druhé straně, v cestě však stojí skvělá Pilšáková.
15:59
Lálová v obrovské šanci pouze do golmana.
14:48
Hra ve velkém tempu nahoru dolu. Dámy a pánové, tohle je pravé play-off!!!
14:05
Bivojky v přečíslení 3 na 2, střela však mířila nad.
13:25
Domácí přidávají na intenzitě, která se projevuje střelou Hamplové, bohužel mimo.
12:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Laura Vytrhlíková (1:1).
11:50
Nebezpečný cross, ale následná střela nezavítala mezi tři tyče.
11:30
Vyloučen hráč Laura Elena Voštiarová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
10:45
Kopec před branku Tigers, Pilšáková v pozoru.
08:10
Bivojky ale po obdržené brance zvyšují tempo a snaží se vyrovnat.
06:15
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Červená z trestného střílení (1:0).
06:15
Červená si položila Kotlanovou a s přehledem uklízí míček do branky. Rutinní zakončení.
06:14
Diváci v hale uvidí nájezd Nikoly Červené.
05:30
Hezkou šanci Litvínova chytá s přehledem Pilšáková.
02:40
První šance na straně Domácích končí střelou do bloku.
00:59
První minuta zápasu je spíše v režiji Litvínova, domacím se nedaří dostat se ze své půle.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hráčky hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Jana Arazimová, Markéta Bártová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Jana Prokšanová, Lucie Köhlerová, Laura Elena Voštiarová, Kateřina Hamplová, Pavlína Nejedlá