0:2
0:6
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - IBK Hradec Králové 0:10
8. Natálie Žídková, 20. Simona Némethová, 22. Eliška Buchalová, 36. Simona Némethová, 42. Noemi Knapová, 48. Noemi Knapová, 48. Anna Miholová, 53. Anna Miholová, 54. Markéta Dohnalová, 58. Simona Némethová; rozhodčí: Václav Křepelák - Radek Hrdlička; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 37 - Adéla Reslerová 12; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:6;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Dnes o poznání slabší výkon než včera a to důrazem i útočnou kombinací. Až ve třetí třetině jsme byli o něco lepší a začali více kontrolovat hru. Potřebujeme tak hrát pořád a zlepšovat se v průběhu playoff, příští týden jdeme zase do toho. Díky soupeři za dobrou sérii.
59:59
Komentář trenéra domácích M.Krýsla: Play off pro nás bylo už takovým pěkným zakončením a mohli jsme proti Hradci jen překvapit, ale soupeř si to zkušeně pohlídal. Hodnotím tuto sezónu jako velice povedenou a jsem rád za celý průběh, který pro nás zaznamenal velké zlepšení. Budeme se pracně připravovat na tu další a budeme posouvat florbal ve Rtyni dále, Děkujeme soupeři za pěkné utkání.
58:57
Zdá se, že Rtyně dobíhá vše z posledních sil.
57:23
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Eliška Buchalová (0:10).
53:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Simona Némethová (0:9).
52:15
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Vlasta Tomečková (0:8).
51:54
Rtyni klesá veškerý elán do hry.
50:17
Historie se opakuje, máme další hradeckou přesilovku.
49:59
Vyloučen hráč Lucie Romančáková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:06
Hradec nepřestává vytvářet tlak na domácí bránu.
48:18
Na domácí střídačce klesá herní nadšení.
47:29
Nevíme, kde se u Rtyně stala chyba. Každopádně si myslíme, že gól by holkám zvedl náladu.
47:21
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Jitka Romančáková (0:7).
47:03
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Vlasta Tomečková (0:6).
46:38
Hra vypadá takto: Hradec si přihrává, Rtyně se marně snaží míček zachytit.
44:23
Hradec si opět uloupil míček pro sebe.
42:09
Orlice po jejich další zasažené brance nepřestávají bojovat.
41:25
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Noemi Knapová, asistoval Simona Némethová (0:5).
41:17
Hradec se nadále drží na míčku a Rtyni k němu nepouští.
40:03
3. třetinu nám na míčku zahajuje Hradec.
40:00
40:00
38:43
Sedláčková se bez problémů dostává za bránu soupeřek, ovšem její spoluhráčky ji jaksi zapomněli v útoku pomoci.
38:05
Na míčku převážně Hradec.
36:41
Předpoklady se vyplňují a Hradec si připočítává další gol.
35:18
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová, asistoval Noemi Knapová (0:4).
35:01
Domácí nechtěně zvyšují šanci pro Hradec, v opakované oslabené hře.
35:00
Vyloučen hráč Lucie Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:12
Romančáková si kličkuje celým hřištěm a střílí. Bohužel nad bránu soupeře.
32:46
Máme tu opět přesilovou hru hostí. Uvidíme jestli budou mít mušku, jakou ukázali při té poslední.
32:40
Vyloučen hráč Markéta Sedláčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
32:10
Šedivá zachraňuje svou šibenici.
31:30
Joudalová obrovská šance před bránou. Golmanka hostí vychytává.
30:04
Dnešnímu zápasu přihlíží 52 diváků. Děkujeme. Samozřejmě díky patří i těm, co sledují živé vysílání skrz displeje.
28:07
Hráčky opakují styl hry "od brány k bráně".
27:08
Rtyně se konečně dostává do útočného pásma.
25:56
Šedivá je pod náporem Hradeckých.
24:19
Hra se zatím ve 2. třetině moc nedostala z obranného pásma domácích.
23:18
Romančáková při obraně využívá své pružnosti a ukazuje kvalitní provaz.
22:20
Hradec si po své 3. vstřelené brance nedává žádnou dovolenou. Hned znova pálí na domácí bránu.
21:03
Hosté už v prvních vteřinách využívají své přesilové hry.
21:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Jitka Romančáková (0:3).
20:42
Vyloučen hráč Martina Joudalová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:38
Hra pokračuje i přes zvednutou ruku rozhodčího.
20:02
2. třetinu nám na míčku otevírají orlice
20:00
20:00
19:02
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Simona Némethová bez asistence (0:2).
18:09
Zápas se jeví vyrovnaný. Zatím nemá ani jeden z týmů viditelně navrch.
15:45
Klazarová střela na bránu, těsně míjí. O pár vteřin se snaží situaci zachránit kvalitní střelou z první. Bohužel konto Hradce je stále čisté.
14:38
Hvězdová naprosto míjí úplně prázdnou domácí bránu.
13:39
Hráčky běhají ze strany na stranu, ovšem otázkou zůstává, kdo dá další branku zápasu první.
12:36
Orlice se snaží po neúspěšné střele Romančákové dohrát míček do brány. Zatím jim štěstí nepřeje.
11:29
Rtyně si je obraně jistá a nedělá ji problém zastavit rozběhnuté protihráčky.
10:44
Od hostujících hráček se ozývají první nesouhlasy směrem k rozhodčím.
10:06
Hra se více odehrává u domácí části hřiště.
08:41
Zdá se, že Rtyně má problémy s udržením míčku na čepelích.
07:53
Orlice chtějí branku Hradci oplatit a okamžitě se vrhají směrem do útoku
07:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Natálie Žídková, asistoval Vlasta Tomečková (0:1).
06:12
Rtyně se dostává do prvních střel, které míří na bránu
03:17
Joudalová zkouší střelu na bránu, bohužel mimo.
01:50
Naskytla se krátká pauza z důvodu změny šatníku hostujícího týmu.