0:1
1:0
1:0

Florbal Vsetín - Florbal Exelsior Havířov 4:3p
13. Eva Urbášková, 20. Nikol Šobáňová, 56. Tereza Goláňová, 68. Eva Urbášková - 9. Hana Brůžková, 17. Vendula Šimonová, 26. Vendula Šimonová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 42 - Martina Schoupalová 44; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:0, 1:0;
67:06
70:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Kozlíka: "Playoff serie se vším všudy. Během každé vteřiny získáváme nesmírně cenné zkušenosti a každá třetina nás posouvá dál. Tyhle zápasy rozhodují chyby a tu jsme v prodloužení bohužel udělali my. Během týdne se s maximálním úsilím porveme o vítězství a postup v serii. Buď to zvládneme a budeme díky této serie se Vsetínem připravení na čtvrtfinále nejlépe, co to jde, nebo budeme mít po sezoně."
67:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Tereza Goláňová (4:3).
60:00
Komentář trenéra domácích Patrika Seevalda: "První půlka zápasu trochu ustrašená, spousta chyb na obou stranách v druhé půlce si troufám říct, že jsme byli lepším týmem a více chtěli. Holky ukázali neskutečnou bojovnost a skvěle odvrátili konec sezóny. Ve středu pojedeme rozhodně pro postup. Děkujeme fantastickým divákům a soupeři za utkání.
55:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Kateřina Sedláčková (3:3).
25:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Karolína Šablaturová (2:3).
19:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Nikol Šobáňová, asistoval Tereza Goláňová (2:2).
16:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová bez asistence (1:2).
15:40
Havířov hraje tvrdou hru
14:30
Fanoušci domácích budí dobrou atmosféru
12:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková bez asistence (1:1).
10:40
Marika Marečková trefila tyčku
08:45
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Kateřina Szotkowská (0:1).