3:2
0:1
0:0

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  5:6pn
8. Andrea Košťálová, 13. Lenka Přerostová, 32. Karolína Vostracká, 32. Denisa Razímová, 36. Andrea Košťálová - 4. Tereza Bočková, 16. Tereza Bočková, 34. Nella Stašková, 36. Tereza Bočková, 51. Aneta Paďourková, N Klára Dokulilová; rozhodčí: Dominik Dolejš - Václav Patera; vyloučení: 1:7; využití: 1:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Kateřina Valečková 25 - Simona Werbynská 48; po třetinách: 2:2, 3:2, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Anna Alexandra Suková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Nella Stašková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Karolína Vostracká , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Eliška Zimová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Eliška Mrázová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Klára Dokulilová a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Barbora Krňoulová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Anna Fáberová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč Lucie Bejčková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn hráč Tereza Bočková , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Komentář trenéra hostů (Marcel Pudich): Jsem rád, že jsme dnes neurazili florbalovou vrchnost. Když použiji včerejší slova trenéra domácích "Byli jsme ve druhé třetině na výletě". Dnes vyhrál šťastnější tým, děkujeme za krásný zápas a divákům za podporu
70:00
Komentář trenéra domácích (Milan Bejček): Dnes jsme byli v zápase od začátku, bohužel nás srazila zejména špatná efektivita v zakončení. Krásné utkání vypadá dle mého soudu úplně jinak, s Dračicemi to tuto sezónu nebyl ani jeden. Sezóna končí, děkuji našemu mladému týmu za ní, budeme lepší.
70:00
69:59
Střely domácí: 7 - hosté: 2
69:20
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
68:27
Obrovská šance Týna. Střela šla ale vedle.
67:07
Plzeň má jednu rozehrávku za druhou, ale gól zatím nevidíme.
65:20
Rozehrávka Plzně na útočné polovině. Zvoní tyč.
64:31
Další neproměněná přesilovka
63:40
Už to vypadalo na gól, ale domácí útočnice zblokovala střelu své spoluhráčky.
62:44
Slávie měla v tomto zápase už dost přesilovek. Fanoušci doufají, že tohle je ta vítězná.
62:31
Vyloučen hráč Anna Fáberová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
61:45
Prodloužení zatím vypadá, jako odehrané třetiny. Slávie na balónku a Týn těží z protiútoků.
58:02
Vyloučen hráč Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
58:02
Je tu další přesilovka pro Plzeň. Slávie ji potřebuje využít.
55:47
Protiútok Plzně. Lob přes brankářku míjí branku o milimetry.
55:14
Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil Tereza Bočková.
55:14
Bočková si sice poslala gólmanku na druhou stranu, než šla, ale branku těsně míjí.
54:28
Hostující hráčka teď prošla obranou. Zvoní tyč.
53:16
Opět protiútok Týna. Valečková zase zachraňuje.
50:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Aneta Paďourková, asistoval Tereza Bočková (5:5).
50:10
Velmi špatná rozehrávka domácích hráček. Celý pokus o útok skončil faulem. Týn po rozehrávce střílí z první gól.
48:58
Další protiútok Týna. Valečková dneska zachraňuje svůj tým.
46:34
Dorážka hostů končí nad brankou domácích.
45:35
Hosté opět v plném.
45:33
Dva pokusy Plzně. Oba jsou zblokované.
44:25
Valečková skvěle chytá únik hostující hráčky.
43:35
Vyloučen hráč Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:33
Plzeňská šance na střelu. Hostující hráčka ale nadzvedává hokejku a je tady výhoda.
39:20
Špatná rozehrávka Týna. Na míči je Plzeň.
35:42
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková z trestného střílení (5:4).
35:42
Samostatný únik hráčky Týna byl zastaven po sekání obránkyně. Máme tady nájezd.
35:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Barbora Krňoulová (5:3).
35:06
Dvě Slávistky si proběhly celou obranu a po týmové akci zakončuje Košťálová do prázdné branky.
34:27
Protiútok Týna skvěle vychytala Valečková. Týn měl ještě střelu z první na prázdnou bránu, ale hráčka netrefuje.
33:17
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková bez asistence (4:3).
33:17
Špatná komunikace mezi domácími hráčkami skončila protiútokem Týna. Střela mezi nohy skončila v brance.
31:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Denisa Razímová, asistoval Markéta Šporová (4:2).
31:58
Vypadá to, že se domácím vrací přesnost. Dva krásně trefené góly hned za sebou.
31:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Karolína Vostracká, asistoval Anna Alexandra Suková (3:2).
30:12
Hosté hrají v plném počtu.
29:02
Několik šancí domácích. Všechny střely končí na hrudi hostující gólmanky.
28:12
Vyloučen hráč Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:00
Skvěly zákrok domácí gólmanky.
27:45
Na míči je Týn.
27:37
Zblokovaná střela Plzně. Rozehrávka z rohu.
26:32
Protiútok Týna končí na ruce gólmanky.
22:58
Plzeň měla několik šancí. Žádná z nich ale branku neohrozila.
21:10
Střela Plzně skončila u gólmanky, dorážka netrefila branku.
18:30
Florbal čtyři na čtyři. Více šancí mají domácí, ale hosté těží z protiútoků.
16:47
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
16:47
Vyloučen hráč Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za hrubost.
16:47
Strkanice před hostující brankou. Obě hráčky jdou na trestnou.
15:58
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (2:2).
15:58
Útočnice Týna získala balónek, prošla mezi obránci a zakončuje do branky.