1:4
3:3
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Prague Tigers Nehvizdy 5:8
13. Kristýnka Otcovská, 37. Laura Vytrhlíková, 47. Markéta Bártová, 56. Natálie Janouchová, 57. Kristýna Střihavková - 1. Eliška Dvořáková, 23. Jana Prokšanová, 27. Lucie Köhlerová, 36. Pavlína Nejedlá, 38. Nikola Červená, 49. Nikola Červená, 54. Mariia Zimina, 54. Kateřina Hamplová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 64; zásahy brankářů: Tereza Kotlanová 42 - Martina Pilšáková 44; po třetinách: 1:1, 1:4, 3:3;
60:00
Střely ve 3. třetině: SK Bivojky Litvínov: 14; Prague Tigers Nehvizdy:12
60:00
Komentář trenér domácích Vadima Všetuly:: Dnes jsme dávali opět hodně gólů, bohužel 3 vlastní se počítají do skóre soupeře. Hlava rozhodla, že jsme věnovali soupeři 2 třetiny., pak už jsme to byli my, ale bylo pozdě. Děkuji holkám za bojovnost. Likvidační faul hráčky číslo 19 je na disciplinárku. Nepochopitelné, když vedou 30 vteřin před koncem o 3 góly.
60:00
Komentář trenéra hostí Vladimíra Jambora: Hlava je mocná čarodějka a tahle série je toho důkazem. Necháme se překvapit co nám nachystá ve třetím dějství této krásné kratochvíle.
60:00
59:20
Hráčka týmu hostí střílí míček vstříc prázdné bráně. Bohužel ho těsně míjí.
58:35
Po timeoutu hrají hráčky domácího týmu hru 6+0
58:24
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:06
Domácím hráčkám se otevírá šance na vstřelení branky. Tu však neproměňují.
57:32
Míček ovládají zejména hráčky domácího týmu. Drží se však spíše na vlastní obranné polovině.
56:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýna Střihavková, asistoval Laura Vytrhlíková (5:8).
56:40
Domácí tým ovládá míček během přesilovky.
56:27
Vyloučen hráč Karolína Krchová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hrubost.
55:37
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Natálie Janouchová, asistoval Michaela Poštová (4:8).
54:44
Střela domácího týmu byla zblokována hráčkami hostujícího týmu. Míček chytá brankářka a hra pokračuje.
53:21
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová bez asistence (3:8).
53:13
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Nikola Červená (3:7).
52:13
Hráčky domácího týmu se dostávají ke střele. Ta se jim však nedaří proměnit.
51:03
Napětí se stupňuje. Byť zápas není vyrovnaný, oba dva týmy pěkně bojují.
49:34
Z breaku hostí na bránu domácích plyne situace, kdy mizí míček mimo hřiště.
48:18
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Červená, asistoval Mariia Zimina (3:6).
47:27
Bohužel nepadl gól ze střely domácí hráčky s číslem 3 Jany Arazimové.
46:56
Mezi týmy je cítit frustrace. Domácí tým se stále častěji dostává k vedení míčku a častěji střílí na hostující bránu.
46:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Markéta Bártová, asistoval Kristýnka Otcovská (3:5).
46:15
Oproti minulým dvěma třetinám se poslední třetina zdá svižnější a s méně opakujícími se přestupky.
44:22
Hry se poměrně dlouho držela v rukách domácího týmu. Však ani jedna z jejich šancí nebyla proměněna.
40:50
Ke střele se dostává hráčka domácích s číslem 33 Karolína Slavíková. Její šance však nebyla proměněna.
40:01
Úvodní buly 3. třetiny vyhrává hostující tým.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: SK Bivojky Litvínov: 19; Prague Tigers Nehvizdy: 20
40:00
38:10
Situace na hřišti se začíná přiostřovat. Častěji se vylučuje a dochází stále častěji k závažnějším přestupkům.
37:33
Vyloučen hráč Kateřina Hamplová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
37:03
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Nikola Červená bez asistence (2:5).
37:03
Atmosféru na hřišti podkreslují bubnující fanoušci.
36:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Tereza Kotlanová (2:4).
36:31
Vyloučen hráč Lucie Fleišerová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
35:45
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Pavlína Nejedlá bez asistence (1:4).
35:37
Hráčky domácího týmu ztrácejí míček, z čehož plyne branková šance.
33:22
Hra pokračuje střídáním stran ovládajících míček. Častěji se k vedení míčku dostává tým domácích.
31:41
Hra pokračuje přestupky vedoucími k volný úderům. Také se přelévá ze strany na stranu.
29:54
Hra je plná soubojů jenž jsou nutné řešit volnými údery.
26:43
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Köhlerová, asistoval Nikola Červená (1:3).
26:25
Míček se opakovaně daří získat hráčkám hostujícího týmu.
24:54
Před střídačkou hostujícího týmu je nařízen volný úder pro domácí tým. Střelu blokují hráčky hostí a s míčkem vyráží vstříc domácí bráně. Šance se jim nedaří proměnit.
23:30
Ze střetu hráček obou týmu a následnému pádu u domácí branky neplyne žádná branková šance.
22:37
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Jana Prokšanová, asistoval Mariia Zimina (1:2).
22:12
Hra se přelévá sem a tam . Hra pokračuje v tvrdém duchu.
20:37
Vyloučen hráč Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
20:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: SK Bivojky Litvínov: 16; Prague Tigers Nehvizdy: 18.
20:00
19:49
Vyloučen hráč Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za hra rukou.
19:15
Vyloučen hráč Jana Prokšanová družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za držení.
18:44
Střelu domácího týmu blokuje hráčka s číslem 12 Mariia Zimina a zabraňuje tím vstřelení branky.
17:42
Hra se nejednoznačně přelévá ze strany na stranu.
16:12
Break na bránu hostujících hráček zdařile maří obrana domácího týmu.
15:05
Hráčka domácích s číslem 61 Kristýnka Otcovská přijímá míček a střílí na bránu. Nedaří se jí střelu proměnit v gól.
14:22
Hra je několikrát přerušena z důvodu drobných přestupků. Po sporném outu hra pokračuje vhazováním u mantinelu na středové čáře hřiště.
12:22
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Kristýnka Otcovská, asistoval Michaela Poštová (1:1).
11:58
Probíhající branková situace u brány domácích byla přerušena rozhodčími pro nedovolený zákrok. Hra pokračuje volným úderem pro domácí tým.
10:50
Hostujícím hráčkám se otvírá několik šancí. Žádná se jim však nedaří proměnit.
08:34
Vzhledem ke skutečnosti, že se stále jedná o první třetinu se celé utkání začíná přitvrzovat a je plné drobných přestupků, které vedou k volným úderům.
06:45
Vedení míčku se chvíli drží hráčky domácího týmu. Zanedlouho vedení však ztrácejí ve prospěch hostujícího týmu, jenž z této situace plynoucí gólovou šanci neproměnil.
05:03
Hra se přelévá ze strany na stranu. Častěji se však pohybuje na domácí obranné polovině.
04:08
Hráčka týmu domácích s číslem 77 se dostává k vedení míčku a míří k bráně hostujícího týmu. Její šanci se jí však nedaří proměnit.
02:35
Hru v přesilovce vede hostující tým. Bohužel se jim nedaří jejich šance proměnit.
01:38
Vyloučen hráč Kristýnka Otcovská družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
00:59
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Martina Pilšáková (0:1).
00:30
Míček ovládá hostující tým. Hra se pohybuje za bránou domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Lucie Köhlerová, Kristýna Andrlová, Nikola Červená, Gabriela Lálová, Mariia Zimina
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Jana Arazimová, Markéta Bártová, Kristýna Střihavková, Karolína Slavíková, Laura Vytrhlíková