0:0
1:0
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Dobruška 3:0
6. Petra Ondráčková, 14. Petra Ondráčková, 54. Veronika Králová; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Barbora Sadílková 15 - Dominika Flídrová 23; po třetinách: 2:0, 0:0, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině Aligators 8:7 Dobruška
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Černého: Nemám moc co dodat, jsme zklamaní. Věřili jsme si, že sérii s domácími zvládneme. Bohužel nás zradila koncovka. Dnes jsme byli dvě třetiny lepší, bohužel jsme to nedokázali výsledkově. Děkuji holkám za odmakaný konec sezóny a zdravím naše fanoušky.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Komínka: Začátek zápasu nám vyšel, 2:0 je dobrá první třetina. Soupeř se, ale nevzdal a od druhé třetiny byl dle mě mírně lepší, i tak nám to ale stačilo a těšíme se na další kolo. Díky holkám za fér přístup a zodpovědný výkon.
60:00
59:23
Domácí nesměle kráčí k branám semifinále!
58:08
Domácí se zatím v pohodě brání
56:43
Vyloučen hráč Petra Ondráčková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:20
Na střely soupeřek stačí Sadílkové dnes jen jedna ruka
54:16
To, co dnes Sadílková předvádí v bráně, je naprostá paráda
53:18
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Králová, asistoval Veronika Muselíková (3:0).
53:18
Králová poslala svoji obránkyni na párek do bufetu, který je zavřený a sama zvýšila skvělou střelou do šibenice náskok domácích
47:07
Střela Mátlové pouze do helmy Flídrové, v zápětí Králová trefuje horní tyč!
45:22
Sadílková dnes v brankovišti předvádí fantastickou práci!
40:00
Vítejte zpět, od svých zařízení neodcházejte, protože aktuální stav 2:0 nabízí zajímavý závěr
31:49
Vyloučen hráč Petra Drápalová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:33
Další střela Jahodové z úhlu, Flídrová kryje
29:12
Střela Horákové od poloviny hřiště doletěla až tyč hostující branky
28:23
Králová kvalitní střelou prověřila hostující golmanku, ta však svůj tým podržela
26:54
M. Jahodová po vzoru své sestry také neuspěla tváří v tvář hostující golmance
25:19
Domácí se usadili na polovině soupeře
23:45
Jahodová tváří v tvář hostující golmance, po skvělé kličce se ocitla před prázdnou bránou, ale trestuhodně míjí
20:00
V první třetině se nic jiného nestalo a tak Aligátorky vedou po první třetině 2:0
20:00
Střely v první třetině Aligators 11:3 Dobruška
20:00
18:49
Vyloučen hráč Diana Peterová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
17:10
Sadílková skvěle vyhodila přes celé hřiště na Jahodovou, ta se k šanci nedostala
15:06
Aligátorky zkusili signál při standartní situaci, avšak tento signál se nesešel s pochopením
13:30
Hanusová prošla středem hřiště, ale následná střela byla neúspěšná
13:05
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Monika Jahodová (2:0).
13:05
Přesilová hra zůstala nevyužita, avšak v zápětí se ke střele z "mezikruží" dostala Ondráčková a zvyšuje na 2:0
11:46
Domácí mají výhodu hráče na hřišti, ale zatím to nevedlo k žádné větší šanci
10:53
Vyloučen hráč Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za opakované přestupky.
08:08
Kostrbatá rozehrávka domácích nakonec vyústila v střelu Jahodové
07:05
Remešová prověřila pozornost Sadílkové, nic víc z toho však nebylo
05:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Pavla Buráňová (1:0).
01:29
Abychom Vás uvedli do kontextu série, první zápas ovládly Aligátorky poměrem 4:1, ale druhým zápas ovládla Dobruška 7:6, tudíž můžeme očekávat vyrovnaný zápas
00:46
Hráčky Dobrušky do zápasu vstoupily s větším nasazením než domácí
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Tereza Svobodová; hráči v poli: Karolína Flidrová, Kateřina Poláčková, Diana Peterová, Adéla Vávrová, Magdaléna Bašová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Barbora Sadílková; hráči v poli: Martina Horáková, Anna Hanusová, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Petra Ondráčková
00:00
Vážení diváci, omlouváme se za nemožnost sledovat zápas přímo v hale, ale alespoň Vám přiblížíme dění v hale díky živému video přenosu potažmo textového onlajnu.
00:00
Děkujeme, že jste si našli cestu ke sledování dnešního utkání a vítáme Vás u textového přenosu rozhodujícího zápasu čtvrtfinále playoff 1. ligy žen. Jeden z týmů dnes ukončí své putování touto sezónou a druhému se otevřou brány semifinále.