4:0
0:4
- : -

Florbal Exelsior Havířov - Florbal Vsetín 7:6
2. Karolína Šablaturová, 8. Karolína Šablaturová, 13. Alexandra Hegingerová, 22. Vendula Šimonová, 36. Denisa Gawryšová, 37. Vendula Šimonová, 38. Hana Brůžková - 6. Kateřina Sedláčková, 12. Eva Urbášková, 51. Eva Urbášková, 59. Eva Urbášková, 59. Tereza Goláňová, 60. Tereza Goláňová; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 11 - Veronika Ištvánková 20; po třetinách: 3:2, 4:0, 0:4;
60:00
Komentář trenéra hostů Patrika Seevalda: " Co k tomu říct, určitě to mrzí. Nemužu tvrdit, že jsme si zasloužili vyhrát, to bych kecal. Ale to ani jeden z týmů. Za druhou třetinu bych holky liskal, ale za poslední jsem na ně hrdý. Děkuju všem za sezónu ať už byla jaká byla..určitě stála za to. Bohužel toto byl na můj poslední zápas na střídačce a tímto se se všemi loučím. Soupeři gratuluju a hodně štěstí dále.
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Kozlíka: "Tahle série nás do dalšího průběhu playoff prověřila a posilnila snad nejlépe, jak mohla. Děkuji soupeři za sérii. Nyní se těšíme na Hradec. "
60:00
59:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Kateřina Sedláčková (7:6).
59:00
Vsetín se neskutečným způsobem vrací do hry o utkání.
58:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tereza Goláňová, asistoval Eva Urbášková (7:5).
58:42
Další rychlá branka a už je to jen o dvě branky.
58:31
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková, asistoval Tereza Goláňová (7:4).
58:15
Blíží se nám závěr zápasu, o domácím postupu do čtvrfinále už není žádný pochyb.
57:31
Gawryšová se uvolnila, Ištvánková zasahuje.
56:07
Melecká nastřeluje horní tyč!
55:02
Šimonové chytrý lob v bráně neskončil.
53:55
Domácí trenér Kozlík zamíchal při timeoutu sestavou a příležitost na poslední minuty dostávají i ostatní hráčky.
53:17
Timeout Florbal Exelsior Havířov
52:21
Schindlerová uklidňuje hru a nechává domácí dostřídat.
50:59
Urbášková se nemýlila a po backhandovém zakončení snižuje.
50:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Eva Urbášková z trestného střílení (7:3).
50:58
Po faulu na unikající Sedláčkovou je nařízeno tresné střílení.
49:54
Vyloučen hráč Gabriela Mandíková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
49:54
Šablaturové šikovné uvolnění zastavuje faul, domácí mají výhodu další přesilové hry.
47:07
Schoupalová kryje a rychlým výhozem zakládá útok.
44:58
Vsetín se usilovně snaží s vývojem utkání ještě něco udělat, ale domácí hráčky je nepouští do větších šancí.
42:13
Sedláčková jak už jejím zvykem si opět sama před Schoupalovou, ta její pokus zneškodnila.
40:00
40:00
Počet střel na bránu v 2. třetině: Torpedo-10,Vsetín-5
40:00
39:23
Hraje se poslední minuta druhé třetiny, domácí na míčku.
38:20
Hru teď zastavilo zranění hostující gólmanky, po ošetření se zdá býti v pořádku a my budeme pokračovat.
37:31
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Alexandra Hegingerová (7:2).
37:31
Hegingerová na Brůžkovou, ta nekompromisně zametá do brány a bleskurychle využívá přesilovou hru.
37:10
Vyloučen hráč Kateřina Sedláčková družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
37:10
Domácí dostávají k dobru další přesilovou hru.
36:39
Timeout Florbal Vsetín
36:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová bez asistence (6:2).
36:39
Šimonová utekla všemu, co ji pronásledovalo a navyšuje vedení domácích.
35:40
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Kristýna Zíková (5:2).
35:40
Zíková šikovně prostrčila na Gawryšovou a ta chladnokrevným způsobem zakončuje.
35:23
Vsetín je poslední minuty stále aktivnější.
34:02
Nykodymové skryté střele z vlastní poloviny mnoho nechybělo.
33:01
Marečková jen těsně minula branku.
31:18
Urbášková teď parádní individuální akcí zle zatápěla obraně domácích.
29:02
Krásný přechod Hegingerové, Šimonová však střílí jen do hrudi hostující Ištvánkové.
28:28
Tím nejzajímavějším za poslední dvě minuty byl zašlápnutý míček.
26:29
Schoupalová opět na svém místě.
24:35
Brůžková skvěle pozičně, ta je zkrátka všude.
23:09
Strnadová vyzkoušela pozornost Schoupalové, na druhé straně v příležitosti domácí Zíková.
21:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Alexandra Hegingerová (4:2).
21:57
Šimonové střelou na přední tyč posílá domácí do dvoubrankového vedení.
21:37
Domácí teď rozvážně rozehrávají.
20:39
Ženy Vsetína se teď tolikrát napřahovaly ke střele až je zastavil hvizd rozhodčích.
18:14
Brůžková před sebe útočící hráčku nepustila a získává míček na svou stranu.
16:25
Zajímavě rozehranou standartka domácích zastavila teč.
15:13
Hráčky Vsetína teď ze střídačky povzbuzují skandováním sami sebe.
13:00
12:20
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Karolína Šablaturová (3:2).
12:20
Hegingerová navazuje na své vystoupení v prvním zápase a backandem vrací znovu domácím vedení.
11:47
11:47
A je zase vyrovnáno. Schoupalová si na míček sice šáhla, ale ten přesto končí v brance.
10:35
Vsetín teď rychlými přihrávky vykombinoval domácí obranu, ale Marečková v rozhodující chvíli nezamířila přesně
09:59
Hráčky Torpeda se první minutě ubránily a teď dokázaly i zaútočit.
08:42
Vyloučen hráč Michaela Schindlerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hra bez hokejky.
08:42
Možnost přesilovky dostává po technickém prohřeškui i Vsetín.
07:39
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Denisa Gawryšová (2:1).
07:39
Po rychlém získání balónku se do hry vrátila první formace, která zásluhou další branky Šablaturové využívá přesilovou hru.
07:10
První minuta příliš vzruchu nepřinesla, oba týmy střídají.
06:12
Přležitost dostává první přesilovkové komando.
05:56
Vyloučen hráč Tereza Goláňová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
05:56
Domácí mají slibnou šanci vrátit vedení na svou stranu, zahrají si přesilovku.
05:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Sedláčková, asistoval Nikol Šobáňová (1:1).
05:05
Hostující Sedláčková našla skulinku pod výstrojí domácí Schoupalové a vyrovnává průběh utkání.
04:55
Hra je zatím často kouskována drobnými fauly.
03:50
Špatná rozehrávka domácích z rohu, na míčku je Vsetín.
03:27
Taktéž Vsetín si připisuje první střelu, Schoupalová však větší problémy neměla.
01:58
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Vendula Šimonová (1:0).
01:58
Šimonová našla zpoza brány Šablaturovou, která zamířila přesně a otevírá skóre dnešního utkání.
00:19
Odehráno pouhých 19 vteřin a domácí hráčky zásluhou Szotkowské již dvakrát vystřelily, bohužel nepřesně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Kateřina Sedláčková, Nikola Veselá, Marika Marečková, Nikol Šobáňová, Gabriela Mandíková
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Hana Brůžková, Karolína Šablaturová, Vendula Šimonová, Alexandra Hegingerová, Kateřina Szotkowská