3:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FK Slovan J.Hradec 5:3
3. Kateřina Zobalová, 9. Nikol Kloboučníková, 31. Kateřina Zobalová, 37. Kateřina Zobalová, 41. Tereza Dubová - 1. Ida Matějková, 14. Denisa Píglová, 35. Lucie Kaiseršotová; rozhodčí: Radek Chýna - Eliška Hnojnová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Markéta Šourková ? - Natálie Petráková ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 3:1;
45:00
42:39
Vyloučen hráč Vendula Kupková družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra rukou.
40:52
Vyloučen hráč Klára Bayernheimerová družstva FbC Písek na 2 minuty za vražení zády.
40:04
Branku družstva FbC Písek vstřelil Tereza Dubová bez asistence (5:3).
36:02
Branku družstva FbC Písek vstřelil Kateřina Zobalová bez asistence (4:3).
34:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Lucie Kaiseršotová, asistoval Ida Matějková (3:3).
30:52
Branku družstva FbC Písek vstřelil Kateřina Zobalová, asistoval Lucie Predajňová (3:2).
13:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Denisa Píglová, asistoval Kateřina Kupková (2:2).
08:57
Branku družstva FbC Písek vstřelil Nikol Kloboučníková, asistoval Tereza Dubová (2:1).
02:03
Branku družstva FbC Písek vstřelil Kateřina Zobalová, asistoval Eliška Strnadová (1:1).
00:21
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ida Matějková, asistoval Lucie Kaiseršotová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Chýna a Eliška Hnojnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Natálie Petráková; hráči v poli: Aneta Chvojková, Adéla Žoudlíková, Lucie Kaiseršotová, Klára Asterová, Ida Matějková