2:3
0:3
- : -

1.MVIL Ostrava B - Z.F.K. Petrovice B 3:10
2. Matěj Sokol, 18. Matěj Sokol, 22. Tony Skřipčák - 3. Roman Ochodek, 8. Karel Šamonil, 12. Daniel Olšák, 13. Martin Schulhauser, 19. Martin Schulhauser, 21. Jakub Kloza, 26. Dominik Chvastek, 28. Martin Schulhauser, 32. Dominik Chvastek, 34. Vítězslav Růžička; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - Pavel Kulla ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 0:3;
39:00
36:03
Vyloučen hráč Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost.
33:50
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Dominik Chvastek (3:10).
31:08
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Vojtěch Mrkva (3:9).
27:52
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Karel Šamonil (3:8).
26:14
Vyloučen hráč Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za hra rukou.
26:00
26:00
25:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Roman Ochodek (3:7).
21:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Tony Skřipčák, asistoval Matěj Sokol (3:6).
20:05
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Jakub Kloza, asistoval Dominik Chvastek (2:6).
18:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Roman Ochodek (2:5).
17:28
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Sokol, asistoval Stanislav Brožek (2:4).
16:07
Vyloučen hráč Tomáš Bergmann družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za hra na zemi.
13:00
13:00
12:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Martin Schulhauser, asistoval Vojtěch Mrkva (1:4).
11:01
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Daniel Olšák, asistoval Martin Schulhauser (1:3).
09:10
Vyloučen hráč Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
07:18
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Karel Šamonil, asistoval Vítězslav Růžička (1:2).
02:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek bez asistence (1:1).
01:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Sokol, asistoval Jan Zmrzlík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice B:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Adam Hostovičák, Jan Zmrzlík, Michal Guldan, Tony Skřipčák