1:5
1:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Panthers Praha B 3:9
4. Matyáš Kronovetr, 20. Pavel Štutzbart, 36. Vojtěch Židův - 1. Matěj Ďurina, 7. Tomáš Kačer, 16. Adam Beneš, 17. Timon Štosek, 22. Matěj Dlouhý, 24. Filip Urban, 29. Adam Beneš, 45. Tomáš Kačer, 45. Adam Eliáš; rozhodčí: Filip Bollardt - René Gabesam; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Svatopluk Daněk ?; po třetinách: 1:2, 1:5, 1:2;
45:00
44:53
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Eliáš, asistoval David Zelinka (3:9).
44:14
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Jaroslav Vilím (3:8).
38:29
Vyloučen hráč Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
35:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vojtěch Židův, asistoval Lukáš Tesařík (3:7).
34:47
Vyloučen hráč Matouš Hrubý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
Smečka Pantherů si jde pro první tříbodovou výhru v sezoně.
30:00
28:48
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Beneš bez asistence (2:7).
24:55
Vyloučen hráč Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
23:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Filip Urban, asistoval David Pech (2:6).
21:21
Vyloučen hráč Tomáš Kačer družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:06
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Dlouhý, asistoval Adam Beneš (2:5).
19:45
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart bez asistence (2:4).
16:54
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Timon Štosek, asistoval Matouš Hrubý (1:4).
15:56
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Adam Beneš bez asistence (1:3).
15:56
Asistenci si připisuje frajer z Wizardů. Hezky mu přihrál.
15:00
15:00
14:50
Nejsem si jistý, kdo hraje přesilku. Panthers mají šance i ve čtyrech.
13:30
Vyloučen hráč Matyáš Kandravý družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:13
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Tomáš Kačer, asistoval Vojtěch Zdrubecký (1:2).
04:12
Vyloučen hráč David Zelinka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
03:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Antonín Vyšata (1:1).
00:25
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Matěj Ďurina, asistoval Tomáš Kačer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a René Gabesam.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Svatopluk Daněk; hráči v poli: Tomáš Kačer, Matěj Ďurina, Vojtěch Zdrubecký, David Pech, Matouš Hrubý