1:0
0:2
- : -

OLYMP FLORBAL - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 3:4pn
7. Přemysl Machek, 15. Antonín Háček, 26. Filip Mach - 10. Michael Pilch, 37. Kryštof Kadlec, 44. Kryštof Kadlec, N Kryštof Kadlec; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Řehák; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Gregor ? - Lukáš Mareš ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:2;

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Antonín Háček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Kryštof Kadlec a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Patrik Cakl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Matouš Brož , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Trong Martin Lexuan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč Dalibor Thoma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové hráč Kryštof Kadlec , ale gól nevstřelil.

45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:59
Vyloučen hráč Šimon Mlynář družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nesportovní chování.
44:59
Vyloučen hráč Filip Mach družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
43:44
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Kryštof Kadlec, asistoval Trong Martin Lexuan (3:3).
43:44
A je srovnáno!
43:17
Timeout FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
42:21
Trestné střílení družstva OLYMP FLORBAL neproměnil Tomáš Jirát.
39:28
Loučí se se stolkem při odchodu z trestný a shodí celou dlouhou stranu mantinelů. Number 68 for you.
37:28
Vyloučen hráč Ondřej Bekešský družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:20
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Kryštof Kadlec bez asistence (3:2).
31:17
Vyloučen hráč Patrik Cakl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
25:40
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Mach, asistoval Přemysl Machek (3:1).
25:40
Bekešský nestíhá a Olymp zvyšuje na 3:1 po samostatném úniku.
15:00
15:00
14:47
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Antonín Háček, asistoval Jan Herczeg (2:1).
13:13
Vyloučen hráč Tomáš Jirát družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:21
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Michael Pilch, asistoval Kryštof Kadlec (1:1).