1:0
1:0
- : -

Wizards DDM Praha 10 - OLYMP FLORBAL 3:1
1. Pavel Štutzbart, 27. Michael Svatoš, 44. Pavel Štutzbart - 5. Patrik Cakl; rozhodčí: Filip Bollardt - René Gabesam; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Lukáš Gregor ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:0;
45:00
43:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart bez asistence (3:1).
43:44
Timeout OLYMP FLORBAL
39:32
Vyloučen hráč Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:32
Atmosféra v Šatna aréně je neskutečná! Neslyšíme vůbec nic...
35:35
Vyloučen hráč Robin Davis družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:00
30:00
Atmosféra v Šatna aréně je neskutečná! Zatím neslyšíme nic jiného, než fanoušky z kotle obou celků.
30:00
29:35
Vyloučen hráč Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
26:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Michael Svatoš, asistoval David Bouda (2:1).
24:04
Vyloučen hráč Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
19:45
Bouda netrefuje boudu o přesilovce
17:46
Vyloučen hráč Filip Čermák družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Po úvodní třetině jsme byli svědky jenom 2 gólů, uvidíme jich v tomhle zápase více?
15:00
13:28
Bouda trefuje pouze břevno
09:23
Vyloučen hráč David Procházka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
05:49
Vyloučen hráč Michael Svatoš družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
04:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval Jan Kadlec (1:1).
00:38
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Pavel Štutzbart, asistoval Vojtěch Židův (1:0).