2:3
2:0
- : -

Poison TJ JUNIOR PRAHA - FBC RIPPERS Praha 5:4
6. Pavel Fikar, 14. Pavel Fikar, 18. Václav Žák, 30. Pavel Fikar, 34. Václav Žák - 11. Petr Daniš, 14. Pavel Fanta, 15. Lukáš Stoupa, 22. Roman Kratochvíl; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dan Kašpar ? - Martin Král ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 2:0;
36:00
35:36
Timeout FBC RIPPERS Praha
33:24
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Václav Žák z trestného střílení (5:4).
33:24
Vyloučen hráč Rudolf Javořík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
29:11
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar z trestného střílení (4:4).
29:11
Vyloučen hráč Petr Daniš družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:09
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Roman Kratochvíl z trestného střílení (3:4).
17:24
14:58
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Lukáš Stoupa, asistoval Pavel Fanta (2:3).
13:49
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar, asistoval Petr Sršeň (2:2).
13:39
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Pavel Fanta, asistoval Lukáš Stoupa (1:2).
12:00
12:00
10:23
Branku družstva FBC RIPPERS Praha vstřelil Petr Daniš, asistoval Rudolf Javořík (1:1).
05:46
Branku družstva Poison TJ JUNIOR PRAHA vstřelil Pavel Fikar bez asistence (1:0).
00:36
Vyloučen hráč Ondřej Pirunčík družstva FBC RIPPERS Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Tauš a Roman Tauš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC RIPPERS Praha: brankář: Martin Král; hráči v poli: Petr Daniš, Ondřej Pirunčík, Rudolf Javořík, Roman Kratochvíl, Lukáš Staněk