5:1
1:3
- : -

FBC Lions Mladá Boleslav - Florbal Neratovice B 8:6
6. Václav Herčík, 10. Václav Herčík, 18. Václav Herčík, 19. Václav Herčík, 19. Lukáš Pozníček, 24. Vladimír Peteřík, 24. Václav Herčík, 28. Jaroslav Potměšil - 2. Jaroslav Tesař, 4. Jaroslav Tesař, 24. David Blabolil, 29. Jiří Bauer, 31. Vojtěch Görög, 33. Vojtěch Görög; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 1:2; využití: 0:2; zásahy brankářů: Luboš Saska ? - Roman Roškot ?; po třetinách: 2:2, 5:1, 1:3;
36:00
35:59
Neratovice ve třetí třetině předvedli lekci z efektivity. Na srovnání to však nestačilo.
35:05
Vyloučen hráč Jaroslav Tesař družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za hrubost.
35:05
Souboj dvou nejlepších hráčů obou celků. Tesař posílá Herčíka do zapisovatelského stolku.
34:30
Už zas ne.
34:15
Neratovice to zkouší bez golmana
32:49
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Vojtěch Görög, asistoval Kryštof Dítě (8:6).
32:49
Gorog tvrdou ranou snižuje na rozdíl dvou branek. Připustí Boleslav drama?
31:14
Tvrdý zákrok na Bauera u střídačky Boleslavi. Přežil.
30:19
30:19
Ani aktivní hra Boleslavi nezabránila neratovických využít druhou přesilovku.
29:28
Domácí golman chytil balonek mimo brankoviště. Boleslav začíná oslabení aktivně.
28:28
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil Jiří Bauer, asistoval David Blabolil (8:4).
28:28
Bauer trestá hrubost nekompromisně.
27:41
Vyloučen hráč Zdeněk Kvapil družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost.
27:41
Hrubost Kvapila posílá Boleslav do čtyř.
27:28
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Jaroslav Potměšil, asistoval Zdeněk Kvapil (8:3).
24:46
Vyloučen hráč Vladimír Dolanský družstva Florbal Neratovice B na 2 minuty za hra bez hokejky.
23:59
Druhé dějství bylo plně v režii Boleslavi.
23:57
Branku družstva Florbal Neratovice B vstřelil David Blabolil, asistoval Kryštof Dítě (7:3).
23:57
Neratovice dávají aspoň gol do šatny.
23:37
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Lukáš Pozníček (7:2).
23:37
Boleslav zaměstnává nejen neratovickou obranu ale i zapisovatelský stolek. Herčík o sobě po chvíli dává znovu vědět.
23:27
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Vladimír Peteřík, asistoval Lukáš Pozníček (6:2).
21:22
Sukcesivní útok Neratovic končí na holi boleslavského obránce. Tesař se ke střele už nedostal.
20:05
Hra je rychlejší a rychlejší. Přibývá i důraznějších osobních soubojů. Kde tohle skončí?
18:56
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Lukáš Pozníček, asistoval Jan Parpel (5:2).
18:56
Boleslav ukazuje, že má i jiné střelce než Herčíka. V posledních minutách zcela ovládá hru a zaslouženě vede.
18:49
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Jan Eliáš (4:2).
18:49
Kde by byla Boleslav bez Herčíka?
17:15
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Jan Parpel (3:2).
17:15
Kdyby diváci měli čepice, už by byly na hrací ploše. Herčík završuje hattrick výstavní ranou.
16:00
Podobná situace na druhé straně. Gorog rovněž neúspěšný.
14:50
Ďurana krásně prokličkoval útočným pásmem. Neratovice zachránil golman nevídaným zákrokem. Dorážka končí na boční síťce.
13:59
Nádherná akce Neratovic, kterou bohužel pro hosty trestuhodně zahodil Tesař.
12:35
Boleslav na Neratovice tlačí hned od začátku třetiny. Svatyně hostů odolává.
12:00
12:00
11:59
První třetina přinesla krásný florbal, hra se přelévala ze strany na stranu. Oba týmy chtějí zjevně vyhrát. Kdo tomu půjde více naproti v druhém dějství?
10:47
Tesař si vodí boleslavské obránce
09:56
Nerotaovice se snaží dostat do hry, ale chybí důraz v koncovce.
09:05
09:05
Herčík se v předbrankovém prostoru nemýlí ani podruhé.