3:1
1:5
- : -

TEXAS LONGHORNS - FbŠ Bohemians C 6:9
7. Petr Novickij, 12. Petr Novickij, 19. David Musil, 20. Josef Adamík, 27. Petr Novickij, 40. David Musil - 4. Michal Šereda, 8. Martin Šimek, 11. Martin Novák, 19. Matyáš Bílek, 34. Ondřej Novák, 36. Václav Pechman, 40. Martin Novák, 43. Martin Šimek, 45. Matyáš Bílek; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Šimůnek ? - Bohumil Fiala ?; po třetinách: 2:3, 3:1, 1:5;
44:33
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matyáš Bílek bez asistence (6:9).
43:29
Vyloučen hráč Bohumil Fiala družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nesportovní chování.
42:58
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Šimek bez asistence (6:8).
41:56
Timeout TEXAS LONGHORNS
39:41
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Novák, asistoval Martin Šimek (6:7).
39:10
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil David Musil, asistoval Martin Vichnar (6:6).
35:53
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Václav Pechman, asistoval Michal Šereda (5:6).
33:20
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Novák, asistoval Václav Pechman (5:5).
30:00
30:00
26:35
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval Vladimír Bradáč (5:4).
19:19
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Josef Adamík, asistoval Michal Sládek (4:4).
18:43
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil David Musil, asistoval Václav Cihla (3:4).
18:20
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matyáš Bílek, asistoval Václav Pechman (2:4).
17:12
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
11:02
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval Martin Tomek (2:3).
10:32
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Novák bez asistence (1:3).
07:31
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Šimek z trestného střílení (1:2).
06:01
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval Michal Sládek (1:1).
04:22
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:28
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Michal Šereda, asistoval Matyáš Bílek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C:
00:00
Line-up domácích TEXAS LONGHORNS: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Vladimír Bradáč, Václav Cihla, Petr Novickij, Jiří Petr, David Musil