5:5
2:3
- : -

SK Florbal Benešov B - BLACK ANGELS C 7:8
2. Tomáš Matějů, 3. Tereza Podoláková, 4. Tomáš Matějů, 7. Tomáš Matějů, 8. Tomáš Matějů, 21. Pavel Halík, 24. Lukáš Bouček - 3. Jakub Pospěch, 4. Jakub Jedlička, 5. Jakub Tesárek, 6. Martin Drnek, 9. Jakub Jedlička, 22. Ondřej Liška, 22. Martin Drnek, 22. Štěpán Borovička; rozhodčí: Hynek Peroutek - Jan Hejsler; vyloučení: 1:0; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Adam Vyskočil ?; po třetinách: 5:5, 2:3;
24:00
23:20
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Lukáš Bouček z trestného střílení (7:8).
21:59
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Štěpán Borovička, asistoval Vítek Šimáček (6:8).
21:09
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Martin Drnek, asistoval Jakub Pospěch (6:7).
21:02
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Ondřej Liška, asistoval Václav Zahrádka (6:6).
20:32
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Pavel Halík, asistoval Matěj Mazáč (6:5).
12:00
12:00
08:41
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Jakub Jedlička bez asistence (5:5).
07:42
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tomáš Matějů, asistoval Lukáš Bouček (5:4).
06:13
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tomáš Matějů, asistoval Vít Mokoš (4:4).
05:51
Vyloučen hráč Lukáš Moravanský družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za hrubost.
05:15
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Martin Drnek, asistoval Vítek Šimáček (3:4).
04:56
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Jakub Tesárek, asistoval Ondřej Liška (3:3).
03:29
03:09
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Jakub Jedlička bez asistence (2:2).
02:45
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tereza Podoláková, asistoval Adina Hýnová (2:1).
02:18
Branku družstva BLACK ANGELS C vstřelil Jakub Pospěch, asistoval Adam Kollmann (1:1).
01:22
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tomáš Matějů, asistoval Adina Hýnová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Hynek Peroutek a Jan Hejsler.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS C:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov B: brankář: Ondřej Coufalík; hráči v poli: Martin France, Marek Hubáček, Pavel Halík, Ondřej Červ, Šimon Hainz