1:4
1:3
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník B - SK Florbal Benešov B 2:7
7. Ondřej Neumann, 23. Jakub Hornof - 4. Šimon Hainz, 4. Lukáš Moravanský, 7. Tomáš Matějů, 12. Tereza Podoláková, 16. Marek Hubáček, 22. Lukáš Moravanský, 24. Vít Mokoš; rozhodčí: Matyáš Rygl - Jan Hejsler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 1:4, 1:3;
24:00
23:59
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Vít Mokoš, asistoval Tomáš Matějů (2:7).
22:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Jakub Hornof, asistoval Tobias Liprt (2:6).
21:13
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Lukáš Moravanský, asistoval Tereza Podoláková (1:6).
15:00
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Marek Hubáček z trestného střílení (1:5).
12:00
12:00
11:25
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tereza Podoláková, asistoval Tomáš Matějů (1:4).
11:08
Vyloučen hráč Aleš Menzl družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání.
08:26
Vyloučen hráč Matěj Mazáč družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za hra na zemi.
06:36
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Ondřej Neumann bez asistence (1:3).
06:28
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tomáš Matějů, asistoval Lukáš Bouček (0:3).
03:21
03:14
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Šimon Hainz bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Rygl a Jan Hejsler.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov B: brankář: Ondřej Coufalík; hráči v poli: Martin France, Marek Hubáček, Pavel Halík, Šimon Hainz, Matěj Mazáč