2:5
2:2
- : -

Technology Florbal MB Blue - XPS Network Tatran Střešovice 4:7
1. Lukáš Vala, 7. Martin Feigl, 13. Martin Feigl, 16. Lukáš Vala - 1. Albert Cibulka, 2. Vojtěch Jáč, 7. Ondřej Himmel, 8. Aleš Minx, 11. Vojtěch Jáč, 22. Mikuláš Rýdl, 24. Martin Mastník; rozhodčí: Ondřej Jícha - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Karolína Hnátková ? - Ivar Ječný ?; po třetinách: 2:5, 2:2;
23:28
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Martin Mastník, asistoval Mikuláš Rýdl (4:7).
21:52
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Rýdl, asistoval Martin Mastník (4:6).
15:07
Branku družstva Technology Florbal MB Blue vstřelil Lukáš Vala bez asistence (4:5).
15:00
Mladá Boleslav dotahuje Tatran
14:18
Vyloučen hráč Ondřej Stránský družstva XPS Network Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
12:59
Branku družstva Technology Florbal MB Blue vstřelil Martin Feigl, asistoval Jaromír Legner (3:5).
12:00
12:00
10:48
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Jáč, asistoval Aleš Minx (2:5).
08:00
Ml. Bleslav se snaží odpovědět protiútokem, ale zatím jejich šance pálí obránci Tatranu
07:30
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Aleš Minx, asistoval Vojtěch Jáč (2:4).
07:30
Minx z Tatranu dává housle po krásné přihrávce.
06:52
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Himmel, asistoval Ondřej Stránský (2:3).
06:15
Branku družstva Technology Florbal MB Blue vstřelil Martin Feigl, asistoval Petr Ligač (2:2).
04:20
hráč č.48 z tatranu vypálil dělovou ránu, ale bránu minul
01:47
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Jáč bez asistence (1:2).
00:24
Branku družstva XPS Network Tatran Střešovice vstřelil Albert Cibulka, asistoval Vilém Šmídl (1:1).