0:0
3:1
- : -

SK Florbal Benešov B - Florbalová akademie MB "M" 3:1
19. Lukáš Moravanský, 21. Tereza Podoláková, 22. Vít Mokoš - 21. Michal Šeda; rozhodčí: Matyáš Rygl - Jan Hejsler; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Tomáš Lánský ?; po třetinách: 0:0, 3:1;
24:00
21:49
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Vít Mokoš, asistoval Tomáš Matějů (3:1).
20:29
Branku družstva Florbalová akademie MB "M" vstřelil Michal Šeda bez asistence (2:1).
20:08
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Tereza Podoláková, asistoval Tomáš Matějů (2:0).
18:02
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil Lukáš Moravanský bez asistence (1:0).
13:19
Vyloučen hráč Vojtěch Zrzavý družstva Florbalová akademie MB "M" na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
04:20
Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov B neproměnil Šimon Hainz.
02:19
Vyloučen hráč Zdeněk Peterka družstva Florbalová akademie MB "M" na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Rygl a Jan Hejsler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "M":
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov B: brankář: Ondřej Coufalík; hráči v poli: Marek Hubáček, Pavel Halík, Ondřej Červ, Šimon Hainz, Matěj Mazáč