1:0
0:1
- : -

Wizards DDM Praha 10 black - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 1:1
4. Matyáš Křemen - 15. Tobiáš Policar; rozhodčí: Filip Rabiňák - Antonín Pavlíček; vyloučení: 3:3 + Maxmilián Koníček 5 + ČK1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Bagate ? - Filip Vágner ?; po třetinách: 1:0, 0:1;
24:00
23:50
Timeout FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
14:23
Vlastní branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Tobiáš Policar (1:1).
12:00
12:00
10:49
Vyloučen hráč Jakub Šach družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za bránění ve hře.
10:19
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za sekání.
09:14
Vyloučen hráč Matyáš Horák družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za hrubost.
06:10
Vyloučen hráč Matouš Juřek družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za držení.
03:58
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 black vstřelil Matyáš Křemen, asistoval Daniel Winkler (1:0).
03:21
Vyloučen hráč Matěj Židův družstva Wizards DDM Praha 10 black na 2 minuty za špatné střídání.
03:21
Vyloučen hráč Daniel Linda družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 2 minuty za špatné střídání.
01:50
Vyloučen hráč Maxmilián Koníček družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí na 5 minut za neuvedení v sestavě.
01:50
Vyloučen hráč Maxmilián Koníček družstva FbŠ Bohemians Praha 4 bílí do konce utkání.