2:0
1:0
- : -

FbŠ Bohemians B - BLACK ANGELS B 4:3
1. František Zub, 16. Vojtěch Procházka, 24. David Nedbal, 28. Martin Janoušek - 3. Jakub Vávra, 3. Filip Penc, 6. Jakub Vávra; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Martin Klán; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Adam Hubený ? - Václav Beneš ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 1:0;
36:00
34:23
Timeout BLACK ANGELS B
30:34
Vyloučen hráč Oldřich Pliska družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
29:39
Vyloučen hráč Lukáš Horák družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za sekání.
27:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Oldřich Pliska (4:3).
26:26
Vyloučen hráč Jakub Vávra družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
23:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil David Nedbal bez asistence (3:3).
21:24
Vyloučen hráč Michal Biskup družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Martin Janoušek (2:3).
12:00
12:00
10:26
Vyloučen hráč Lubomír Seif družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za špatné střídání.
05:34
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Vávra, asistoval Lukáš Horák (1:3).
05:08
Vyloučen hráč Jan Šebek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
02:50
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Filip Penc, asistoval Václav Beneš (1:2).
02:18
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Jakub Vávra, asistoval Filip Penc (1:1).
00:36
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil František Zub bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Vít Hlaváček, Jan Šebek, Martin Janoušek, František Zub, David Nedbal