0:0
4:1
- : -

SK Alien Nation Černošice - PALERMO PŘÍBRAM 5:1
4. Vítězslav Prágr, 25. Jakub Sládek, 26. Jakub Sládek, 26. Antonín Krudenc, 34. Jakub Sládek - 26. Filip Balek; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Janura ? - Marek Schneeberg ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 4:1;
36:00
33:02
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek, asistoval Michal Janouš (5:1).
32:29
Vyloučen hráč Dominik Škarda družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
31:42
Vyloučen hráč Michal Petrásek družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za sekání.
29:37
Timeout PALERMO PŘÍBRAM
25:57
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Antonín Krudenc, asistoval Miroslav Koníček (4:1).
25:16
25:02
Branku družstva PALERMO PŘÍBRAM vstřelil Filip Balek, asistoval Vít Schneider (2:1).
24:43
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Jakub Sládek bez asistence (2:0).
24:00
24:00
21:37
Vyloučen hráč Vít Schneider družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:00
Vyloučen hráč Jakub Sládek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za bránění ve hře.
17:37
Vyloučen hráč Teo Sticzay družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za blokování hokejky.
16:41
Trestné střílení družstva SK Alien Nation Černošice neproměnil Antonín Krudenc.
16:34
Vyloučen hráč Jakub Sládek družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
15:13
Vyloučen hráč Teo Sticzay družstva SK Alien Nation Černošice na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
03:40
Branku družstva SK Alien Nation Černošice vstřelil Vítězslav Prágr, asistoval Antonín Krudenc (1:0).
02:00
Vyloučen hráč Aleš Bambas družstva PALERMO PŘÍBRAM na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů PALERMO PŘÍBRAM: brankář: Marek Schneeberg; hráči v poli: Aleš Těhle, Aleš Bambas, Filip Fišer, Jiří Ureš, Lukáš Riegel