1:2
0:1
- : -

SSK Future Barrandov - TJ Sokol Královské Vinohrady C 2:4
13. Jaromír Lisa, 26. Ondřej Hněvkovský - 8. Vojtěch Máca, 20. Martin Zima, 22. Jan Kapucián, 32. Martin Zima; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 5 + Filip Šíma OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Horňák ? - Jakub Záhora ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 0:1;
45:00
44:53
Vyloučen hráč Karel Šteker družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za hra rukou.
44:53
Vyloučen hráč Filip Šíma družstva SSK Future Barrandov - osobní trest.
44:53
Vyloučen hráč Filip Šíma družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za nesportovní chování.
42:53
Timeout SSK Future Barrandov
40:17
Vyloučen hráč Karel Šteker družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Martin Zima, asistoval Marek Zelený (2:4).
30:00
30:00
25:19
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Ondřej Hněvkovský, asistoval Filip Šíma (2:3).
21:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jan Kapucián, asistoval Marek Zelený (1:3).
19:59
18:30
Vyloučen hráč Viktor Vondra družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za hrubost.
18:20
Vyloučen hráč Martin David družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:55
Branku družstva SSK Future Barrandov vstřelil Jaromír Lisa bez asistence (1:1).
12:48
Vyloučen hráč Karel Šteker družstva SSK Future Barrandov na 2 minuty za sekání.
07:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Richard Klíma (0:1).
01:19
Vyloučen hráč Jakub Malý družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Vojtěch Máca, Jakub Vrzák, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Viktor Vondra