0:1
2:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - Florbal TJ Kobylisy B 3:4
2. Gustav Ondrejčík, 35. Dalibor Nigrin, 37. Viktor Vondra - 4. Daniel Havlíček, 19. Jan Lubina, 31. Jakub Batěk, 33. Daniel Havlíček; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:2;
45:00
44:36
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za zdržování hry.
44:14
Timeout Florbal TJ Kobylisy B
43:03
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
36:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Viktor Vondra, asistoval Richard Klíma (3:4).
34:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Jan Kapucián (2:4).
32:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Vojtěch Press (1:4).
30:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Batěk, asistoval Vojtěch Švara (1:3).
30:00
30:00
29:19
Vyloučen hráč Richard Klíma družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
21:05
Vyloučen hráč Jakub Batěk družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
18:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jan Lubina, asistoval Martin Tomanec (1:2).
15:00
15:00
03:38
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Havlíček, asistoval Lukáš Panenka (1:1).
01:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Viktor Vondra (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Recht a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Jakub Vrzák, Vojtěch Máca, Richard Klíma, Gustav Ondrejčík, Viktor Vondra