2:2
3:9
- : -

Kanonýři Kladno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 8:11
7. Filip Sochor, 9. Jakub Bohuslávek, 14. Matyáš Bachmaier, 28. Vojtěch Balvín, 34. Vojtěch Balvín, 41. Matyáš Bachmaier, 45. Vojtěch Balvín, 59. Vojtěch Balvín - 37. Radim Slunečko, 38. Jakub Dufek, 43. Petr Majer, 45. Sebastian Maxa, 45. Tomáš Josefovič, 53. Sebastian Maxa, 53. Milan Všetečka, 54. Petr Majer, 57. Jiří Koklar, 59. Jiří Koklar, 60. Petr Majer; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Libor Domkař 32, Jakub Janoušek 1 - Karel Hodík 35; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:9;
60:00
59:59
Střely: Kladno-14 Chodov-19
59:59
Komentář trenéra domácích: Nezvládli jsme poslední třetinu, ve středu se rozhodne.
59:59
Komentář trenéra hostů - O.Neuman: "Dnes jsme čelili faktickému vyřazení z play-off. Přežili jsme klinickou smrt a až stav 5:0 nám rozvázal ruce a vyčistil hlavu. Závěr jsme hráli proti všem a uspěli. Proto do hodnocení patří obrovská hrdost na mé kluky! Rozhodne se ve středu!"
59:51
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer bez asistence (8:11).
59:17
Chodov do prázdné branky.
58:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Lukáš Kafka (8:10).
58:26
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Jakub Bohuslávek (8:9).
57:13
Kladno hraje bez brankáře.
56:21
Vyloučen hráč Petr Majer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
56:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Matěj Duda (7:9).
56:10
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Janoušek družstva Kanonýři Kladno
53:16
53:16
Chodov zvyšuje skóre na 7:8
53:03
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost.
52:43
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
52:39
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Milan Všetečka (7:7).
52:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Tomáš Josefovič (7:6).
52:33
Chodov zvyšuje skóre na 7:6
51:35
Chodov se snaží o gól ale zatím z toho nic není.
48:35
Kladno nevyužilo přesilovku.
48:30
Míček skončil v Kladenské brance ale gól neplatil.
46:35
Vyloučen hráč Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
46:35
Kladnu začíná 1. přesilovku.
44:48
Timeout Kanonýři Kladno
44:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Josefovič, asistoval Petr Majer (7:5).
44:48
Kladenská obrana povoluje a Chodov toho využil.
44:48
Kladno si bere time-out.
44:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Sebastian Maxa, asistoval Petr Majer (7:4).
44:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín bez asistence (7:3).
44:17
Vojtěch Balvín skóruje a má za dnešní zápas hattrick.
44:00
Povrch Kladenské haly klouže a je to vidět.
42:34
42:34
Míček se nešťastně dokutálel do Kladenské branky a stav utkání je nyní 6:3 pro Kladno.
40:10
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Jakub Bohuslávek (6:2).
37:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jakub Dufek bez asistence (5:2).
37:15
Dufkova šibenice posouvá skóre na 5:2
36:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval David Horký (5:1).
35:47
Vyloučen hráč Dominik Prudil družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
35:47
Druhá přesilovku Chodova ale Kladenská obrana drží.
35:23
Chodov stále střelecky aktivní ale bez bodu.
34:35
Bachmaier zastavil akci 2 na 1.
33:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Vojtěch Novák (5:0).
33:32
Balvín naprosto krásnou střelou poslal míček do brány po nahrávce od Nováka.
32:27
Chodov napadá ale Kladenská obrana drží.
31:35
Kladno ubránilo oslabení.
29:41
Vyloučen hráč Vojtěch Balvín družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
29:41
Začíná první přesilovka Chodova.
27:06
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Vojtěch Balvín, asistoval Milan Všetečka (4:0).
27:06
Balvín začal akci a také ji dokončil.
25:41
Chodov střelecky aktivní ale Kladno drží.
16:38
Standardka hostů nijak neskončila a Kladno si míček s přehledem pohlídá.
15:52
Střídačka obou týmu žije.
14:32
Domkař právě podržel Kladno skvělým zákrokem.
13:07
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Filip Sochor (3:0).
13:07
Kladno se zásluhou Bachmaiera dostává do tří brankového vedení.
08:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Matyáš Bachmaier (2:0).
07:26
Zíka krásně blokoval a dal tak šanci Bachmaierovi ale jeho střela bylo zblokovaná.
06:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor, asistoval Jakub Bohuslávek (1:0).
06:04
Sochor skvělou ránou zvyšuje skóre na 1:0
05:22
Novák měl dobrou šanci ale trefil pouze brankáře.
04:54
Strkanice u Domkařovi brány nekončí gólem.
03:45
Domkař si poprvé sáhl na míček.
03:25
V hale panuje dobrá nálada.
00:48
První šanci na straně Kladna měl Bachmaier, ale neskoroval.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: David Horký, Martin Brhlík, Tomáš Josefovič, Petr Majer, Radim Slunečko
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Matyáš Bachmaier, Marek Paštika, Filip Molhanec, Jakub Bohuslávek, Filip Sochor