0:1
3:1
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - BLACK ANGELS 6:2
7. Filip Folauf, 17. Jan Nachtmann, 19. Jan Malič, 49. Adam Kopal, 58. Vojtěch Bílek, 59. Tomáš Otcovský - 25. Jan Michálek, 42. Jan Michálek; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Jakub Zavřel 22 - Tomáš Ernée 19; po třetinách: 3:0, 0:1, 3:1;
60:00
Počet střel třetí třetiny: 10:10
60:00
Hosté se nedokázali dotáhnout na Bohemku, pro kterou se stala klíčová první třetina a poté závěr zápas.
60:00
Hráčem utkání se stal #24 Vojta Bílek za přínos 1+2 pro tým Bohemians.
60:00
Nejlepším hráčem hostů se stal #48 Jan Michálek za důležité dva góly ve třetí třetině.
60:00
Komentář trenéra domácích: dobrej juniorskej zápas, dobrý tempo. díky blackům za zápas, zítra se vidíme,,,děkujeme divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů: Zbytečně velký respekt k soupeři znamenal vedení domácích v první třetině. My se pak chytli, ale v nádechu nás pak vždy srazilo zbytečné vyloučení. Zítra je nový zápas a pokud zlepšíme detaily, tak vrátíme sérii sem zpátky. Děkujeme za zápas.
60:00
59:07
Brankář domácích předvedl famózní zákrok.
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
58:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Tomáš Otcovský bez asistence (6:2).
58:31
Hosté si nepohlídali míč a ten se teď válí v poražené brance Angels.
57:48
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (5:2).
57:48
Domácí si berou zápas do svých rukou.
57:13
Timeout BLACK ANGELS
55:05
Ze zápasu zbývá jen necelých pět minut a skóre se zastavilo na 4:2. Hosté se hecují a zápas ještě nabídne zajímavé šance.
53:27
Teď na zemi zůstal s rukama na obličeji # 34 Tomáš Čáslava z Angels. I ten se zvedá sám.
52:10
Na zemi zůstal ležet #74 Jiří Kratina z Bohemky. Naštěstí odchází po svých.
50:55
Vyloučen hráč Matyáš Pik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
50:55
Hrubý zákrok od hráče Angels na půlce hřiště.
50:30
Domácí i ve třetí třetině mají jasně držení míče.
48:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Adam Kopal, asistoval Jiří Kratina (4:2).
48:03
Domácí si znovu berou zápas pod kontrolu.
41:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Štěpán Kostrhún (3:2).
41:58
Hosté dávají důležitý gól a mají vyrovnání na dosah.
40:01
Domácí vyhrávají první buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Počet střel druhé třetiny: 7:10
40:00
Hosté v druhé třetiny zabrali a vysloužili si snížení na 1:3. V druhé půli třetiny hráli příliš hrubě a vysloužili si několik trestů, které je odstřihli od dalších gólů, ale na druhou stranu dokázali udržet všechna oslabení.
40:00
39:16
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
39:16
Příliš hrubé napadání hráčů domácích odnesl až nyní hráč Angels #12 M. Derevlanyj.
37:00
Domácí v tomto zápase jasně převažují hosty v držení míče.
35:04
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:04
Nekomfortní výlet přes mantinel absolvoval hráč Bohemians, který zaplatí hráč B. Angels posezením na trestné lavici.
34:00
Zápas sleduje 84 diváků, děkujeme za podporu.
30:34
Vyloučen hráč Marek Nachtmann družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
30:34
Znovu budou hrát B. Angels oslabení.
28:58
Hosté po zvládnutém oslabení nedokázali dát gól do prázdné brány.
26:21
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
26:21
I hosté se musí poprat s oslabením.
24:55
24:55
Hosté prolomili obranu domácích a snižují.
21:57
Domácí udrželi skóre a mohou dál těžit v třígólového náskoku.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Počet střel první třetiny: 8:4
20:00
První třetina patřila týmu domácího celku. Byli důslednější v obraně a ráznější při zakončování. Proto po první třetině vedou 3:0.
20:00
19:56
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
19:55
Poslední vteřiny první třetiny i začátek té následující budou hráči Bohemky dohrávat ve 4.
18:04
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Malič, asistoval Vojtěch Bílek (3:0).
18:04
A domácí znovu překonávají obranu domácích.
16:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Adam Balík (2:0).
16:31
Skvěle si hráči Bohemians ve třech poradili z jediným obráncem a zvyšují.
14:02
Diváci by nyní souhlasili, že je jedná spíš o sekanou, než o florbal. Trenéři obou týmu se dovolávají vyloučení.
11:05
Hosté se nedostávají k přímému ohrožení brány domácích. Naopak snadno brání útoky domácích a střely od útočníků Bohemians nejsou nebezpečné.
08:11
Domácí nevyužili brejku, útočník trefil brankáře.
06:58
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Vojtěch Bílek (1:0).
06:58
Bohemka se dostává do vedení.
06:30
Dvě minuty se teď hrálo na polovině B. Angels.
04:17
Hra je zatím velice běhavá, obě strany nepouští soupeře k zakončení, stave se tedy zatím nemění.
01:29
Hosté se dostávají za branku soupeře. První střelu na bránu jsme zatím neviděli.
00:01
Buly první třetiny vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Ernée; hráči v poli: Thomas Heřmanský, Jan Muller, Matyáš Pik, Tomáš Čáslava, Martin Surový
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Jan Malič, Adam Kopal, Jiří Kratina, Vojtěch Bílek, Filip Folauf