1:2
2:1
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - FbC Hradec Králové  4:3
7. Michael Řehák, 25. Adam Kocián, 43. Lukáš Dubský, 49. Daniel Fišer - 38. Michal Martinek, 40. Michal Martinek, 44. Štěpán Heger; rozhodčí: Josef Monzer - Daniel Nejedlo; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Roman Nový 19 - Jan Charouz 35; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 19 Hradec: 8
60:00
Střely celkem: SPA: 39 Hradec: 22
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Vyrovnané utkání playoff, které jsme zvládli i přes nepříjemnou osobní obranu soupeře. Zítra budeme chtít potvrdit dnešní vítězství. Děkujeme soupeři a férové utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Hegera : Takticky z naši strany povedené utkání.Bohužel neuznaná branka rozhodla o osudu utkání ve prospěch Sparty.Jednoduše první poločas pro Spartu.Na zítra se připravíme.A vrátíme sérii zpět do Prahy.Děkuji hráčům za utkání.Hlavu máme vztyčenou.
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:24
Hradec v šesti.
57:40
Timeout FbC Hradec Králové
56:20
Kuchynka trefuje od mantinelu bližší tyč.
53:35
Hurt od mantinelu trefuje břevno. Míček se sice odrazil ihned na zem ale ne za brankovou čáru.
52:23
Řehák v samostatném úniku trefuje pouze pupek gólmana.
51:48
Sparta hraje v pěti.
51:28
Hurt v situaci dva na jednoho netrefuje branku.
50:53
Nový vyrazil střelu ze strany za mantinel.
49:48
Vyloučen hráč Lukáš Dubský družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za blokování hokejky.
48:51
Kašpar ve slibné pozici netrefil brankovou konstrukci. Míček skončil za mantinelem.
48:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Matyáš Velc (4:3).
48:29
Fišer se dostal k odražené střele Kavana a míček z první dorazil do branky.
47:00
Kocián z velké dálky trefuje hráče před bránou.
45:02
Řehák ze středu z první netrefuje branku.
43:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger, asistoval Martin Brejtr (3:3).
43:39
Střela na bližší tyč z velkého úhlu nakonec skončilo v bráně, když si ji tam Nový doklepl.
42:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (3:2).
42:41
Dubský nekompromisně o břevno zakončil situaci 2 na 1.
42:05
Řehákovu zblokovanou střelu chytil gólman.
40:30
Velc si našel nahrávku, která prošla velkým brankovištěm, ale nedokázal přesně zakončit.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 10 Hradec: 9
40:00
39:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Filip Čáp (2:2).
37:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Radim Kunart (2:1).
34:52
34:05
Šterbák od mantinelu trefil pouze brankáře.
33:23
Hurt s Kociánem nevyužili situaci 2 na 1.
32:52
Vyloučen hráč Matyáš Velc družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
32:20
Fišer byl obrán o balónek v útočném rohu a následně fauloval.
29:32
Krupička skočil do prudké střely protihráče.
27:38
Šterbák z první netrefuje branku.
26:56
Vilém Kavan trefuje blok.
24:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Matyáš Velc (2:0).
24:38
Kocián z velké dálky vymetl levý horní roh svým zátahem.
22:30
Krupička zkusil překonat gólmana zpoza branky.
21:30
Linhart právě před prázdnou bránou netrefil prázdnou bránu.
21:11
Linhart svojí křižnou nahrávkou našel pouze protihráče.
17:48
Sparta hraje v pěti a mají výhodu v podobě přesilové hry.
17:25
A máme tu hru 4 na 4.
17:24
Vyloučen hráč Radek Zezulka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:48
Vyloučen hráč Roman Nový družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
14:51
Velc v situaci 2 na 1 přihrál Řehákovi, kterému se ale nepodařilo dostat míček do branky.
13:02
Hradec vysoko osobně napadá, ale Spartě to nedělá větší potíže.