0:4
0:7
- : -

FbC Hradec Králové - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:19
20. Filip Čáp - 2. Ondřej Hurt, 9. Michael Řehák, 10. Ondřej Hurt, 13. Lukáš Dubský, 13. Jan Vochyán, 17. Ondřej Hurt, 18. Matyáš Velc, 20. Michael Řehák, 21. Adam Kuchynka, 29. Adam Kocián, 37. Vilém Kavan, 38. Michael Řehák, 44. Martin Dolejš, 46. Jan Kos, 46. Martin Dolejš, 49. Ondřej Hurt, 49. Lukáš Dubský, 55. Daniel Fišer, 60. Ondřej Hurt; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Daniel Ondráček; vyloučení: 5:1; využití: 0:1; diváků: 102; zásahy brankářů: Jan Charouz 13, Ondřej Bárta 7 - Ondřej Pelech 24; po třetinách: 1:8, 0:4, 0:7;
60:00
Na střely ve 3.třetině Hradec 7, Sparta 8
60:00
Komentář treéra hostů: Jsme rádi, že jsme vstoupili zodpovědně do zápasu a došli si za vítězstvím. Děkujeme za zápas
60:00
Komentář trenéra domácích: Jsme nohama zpět na zemi.Sparta jasně dominovala.Děkujeme za obě utkání a přejeme mnoho úspěchů.
60:00
59:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt bez asistence (1:19).
59:34
Vyloučen hráč Dominik Jarka družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny
58:17
Vojta Nosek posunul balonek na svého spoluhráče, který během 5 sekund o tento míček přišel
57:45
Sparta stále tlačí a Hradec už je doslova a do písmene vyčerpanej
55:28
Lukáš Klouček je stejně rychlý jako jeho Aixam a získává díky tomu míček pod svojí kontrolu
54:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Fišer, asistoval Matyáš Velc (1:18).
50:38
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
49:30
Hradečtí fanoušci i nadále povzbuzují svůj tým. Bohužel je to jediná věc, ve které je Hradec lepší
48:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský bez asistence (1:17).
48:09
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Lukáš Kašpar (1:16).
45:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Dolejš, asistoval Lukáš Dubský (1:15).
45:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Kos, asistoval Ondřej Hurt (1:14).
43:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Martin Dolejš, asistoval Matyáš Velc (1:13).
42:16
Hradec to opět zkouší v 6-ti hráčích a pomalu se dostávají do sparťasnké obranné poloviny
42:04
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha UNYP neproměnil Matyáš Velc.
37:40
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Adam Kocián (1:12).
36:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Vilém Kavan, asistoval Matyáš Velc (1:11).
36:07
Tým FbC Hradec Králové hraje v plném počtu
34:46
David Krása osvobozuje svojí čtyřku od nepříjemného tlaku
34:07
Vyloučen hráč Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
34:03
Další vyloučení na hradecké straně
33:50
ACEMA Sparta Praha UNYP hraje v plém počtu
32:39
Pelech si připisuje další zákrok na svoje konto, ketré je dlohé jako toaletní papír
32:12
I Hradec hraje tuto přesilovku v 6-ti hráčích na palubovce
31:50
Vyloučen hráč Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:41
Hradec hraje v plném počtu
30:40
Hradecká 4-ka už musí vystřídat, v tomto počinu jim brání velký tlak týmu ACEMA Sparta Praha UNYP
29:41
Vyloučen hráč Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
29:30
Sparta bude hrát přesilovku
28:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kocián, asistoval Lukáš Kašpar (1:10).
27:24
Sparta je i na přesilovku v 6-ti, tohle může dopadnout špatně v jejich prospěch
26:36
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
26:30
Sparta si zahraje přesilovku, nyní ale má šanci využít a potrestat hradeckou nedisciplinovanost
25:30
Předměřickou halou se i nadále ozývají hlasivky věrných fanoušků v doprovodu s bubnem
24:51
Ryba se po osobním souboji vyskytl na Sparťanské střídačce, kde si ho velmi "frajersky" rozebrali sparťanští hráči. Gratulace z boxu časoměřičů
24:10
Bárta poskakující míček v brankovišti nechytil a šanci zlikvidoval až samotný Krása
23:20
Sparta to zkouší v 6-ti hráčích na rozehrávku
22:43
Karel Ponča předběhl svého starého spoluhráče Velce a získal míček na svou stranu
22:05
Neradova lajna je plná bojovníků, kteří nikdy nesloží zbraně
21:42
Míček po odrazu od hradeckých ,,plejerů" doskákal až za mnatinel. Volný úder pro Hradec
20:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Adam Kuchynka, asistoval Vilém Kavan (1:9).
20:00
20:00
V prvním střeleckém souboji dnešního dne zvítězila Sparta v poměru 17:11
20:00
Přestávka nám za malinkou chvilku končí a to znamená, že palubovku už opouští naše hvězdy z nižších kategorií, kteří měli na starosti přestávkový program
20:00
19:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Filip Čáp, asistoval Michal Martinek (1:8).
19:35
Hradecká obrana dnes nějak nefunguje a všechny akce končí až v brance
19:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Jan Vochyán (0:8).
19:00
Probíhá poslední minuta 1.třetiny
17:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vilém Kavan (0:7).
16:58
16:58
Ondřej Hurt kompletuje svůj hattrick, tohle bude drahý!
16:37
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Bárta družstva FbC Hradec Králové
16:00
Koleník napadá Kavana, který ovšem míček neztratil a prošel přes Koleníka jako přes turniket
15:28
Vojta Nosek s balonkem na hokejce burcuje své spoluhráče k lepším náběhům
14:30
Hradecký tlak neměl dlouhého trvání a míček mají opět na hokejkách hráči Sparty
14:11
Rychle vykombinovaná hra a míček je hned na obrané polovině Sparty, kde si si Hradec vytváří tlak
13:40
Hradečtí fanoušci nadále povzbuzují svůj tým i přes nepříznivé skore
12:47
Patrik Strejcius obdržel tvrdý hit od protihráče, na pomoc mu běží zdarvotnice
12:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Matyáš Velc (0:5).
12:08
Timeout FbC Hradec Králové
12:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Dubský, asistoval Michael Řehák (0:4).
11:30
Hradec ztratil míček na své vlastní polovině a tuto šanci Sparty musel likvidovat až brankář Charouz
10:39
Velcovi se do cesty připletl Maršál, který tak získal míček pod svoji moc
10:18
Ranný se solíčkem dostal až před branku Sparty, kde ale jeho solová akce skončila
09:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Ondřej Pelech (0:3).
08:57
Zezulka si udělal z Linharta turniket a přihrávkou našel Koleníka, kterou tuto tutovku zazdil
08:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Michael Řehák, asistoval Vojtěch Krupička (0:2).
08:22
Tak na tuhle skvěle umístěnou střelu Charouz, bohužel pro Hradec, nedosáhl
07:20
Také na druhé straně si Pelech připisuje výborný, ale opravdu výborný, zákrok. Tomáš Fibiger je zřejmě velmi dobrý učitel
07:00
Výborný zákrok Charouze
06:22
Po zachycení střely od Davida Krásy se Sparta hnala do přečíslení. Tato šance však neskončila golem a stav je takový, jaký je
06:00
Krása z výběhu trefil jen před ním stojícího obránce
05:34
Sedláček z půlky poslal míček jen na hokejky Hradce a celá pražská formace se musí vracet
04:31
Kombinace v obranné polovině mezi Rybou a Noskem vyšla na jedničku a soupeř se Hradce zalekl
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Daniel Ondráček.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Ondřej Pelech; hráči v poli: Adam Kuchynka, Vilém Kavan, Matyáš Velc, Jan Vochyán, Daniel Fišer
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Filip Čáp, Michal Martinek, Karel Ponča, Radim Kunart, Radek Zezulka