1:5
3:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Ústí 4:13
39. Tomáš Vlček, 42. Patrik Hrubý, 45. Patrik Med, 59. Jan Huleš - 4. Jan Sattler, 16. Jan Sattler, 18. Jan Vaca, 20. Jiří Dolejší, 26. Jiří Dolejší, 27. Adam Pucarević, 28. Jiří Dolejší, 33. Adam Pucarević, 37. Jan Sattler, 43. Vladimír Trčka, 48. Šimon Secký, 59. Jan Sattler, 60. Jan Dobosz; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Michal Schödlbauer 18 - Dominik Hrabě 19; po třetinách: 0:4, 1:5, 3:4;
60:00
Komentář trenéra hostů V. Trčky: Dnes jsme brzy ráno vyrazili na západ Čech pro postup do čtvrtfinále a dominantním výkonem jsme si ho vybojovali. Jeden z nejlepších výkonů v sezóně. Soupeři jsme toho moc nedovolili a sami jsme byli konečně produktivní v útoku. Děkujeme soupeři za férovou sérii.
60:00
Komentář trenéra domácích (Jan Husák): Ústí dnes hrálo v obrovském laufu a s lehkostí, ke které jsme se dnes dostali až ve třetí třetině. 35 minut jsme byli v křeči a psychicky dole. Jsem vděčný za fajn třetí třetinu, velice poučný zápas. Ústí přejeme štěstí a my se jdeme připravit na Černý Andílky. Díky všem.
60:00
59:59
Střely domácí: 7 - hostí: 9
59:48
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dobosz, asistoval Jan Vaca (4:13).
58:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Pavel Vlček (4:12).
58:37
Rychlá odpověď Ústí.
58:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Patrik Med (4:11).
58:17
Huleš střílí z otočky.
55:55
Ústí má několik rozehrávek na útočné polovině. Žádná z nich nekončí gólem.
47:32
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký bez asistence (3:11).
47:32
Zachycený balón a okamžitá střela.
47:08
Švácha zachraňuje gólovou šanci Ústí.
44:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Patrik Hrubý (3:10).
44:46
Další střela z otočky. Med střílí do horní části branky.
44:20
Plzeňská střela z otočky končí na hrudi gólmana.
42:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vladimír Trčka, asistoval Pavel Vlček (2:10).
42:53
Rozehrávka od Plzeňské střídačky. Výběh, střela z otočky a gól.
41:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Matěj Švácha (2:9).
38:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Vojtěch Porazil (1:9).
38:22
Protiútok Plzně. Porazil nahrál Vlčkovi do běhu a ten zakončuje do odkryté branky.
36:40
Protiútok Plzně končí střelou do boční sítě.
36:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Pavel Vlček (0:9).
35:57
Jedna z největších akcí Plzně. Střelec ale zaváhal a gólman Ústí se stačil přesunout.
34:20
Další šance Ústí. Volný dorážející hráč ale branku přestřelil.
32:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević, asistoval Jan Dolejší (0:8).
32:31
Rozehrávka od Slávistické střídačky na druhou stranu hřiště. Úplně volný Pucarević střílí do odkryté branky.
31:28
Jedna Slávistická střela za druhou. Buď vedle nebo do brankáře.
27:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Pavel Vlček (0:7).
27:50
Další crossovka Ústí a další střela do úplně prázdné branky.
26:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Pucarević bez asistence (0:6).
26:16
Další protiútok Ústí. Střela z levé části hřiště opět k pravé tyči.
25:45
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší bez asistence (0:5).
25:45
Rychlý protiútoky Ústí, střela k pravé tyči.
19:35
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Vladimír Trčka (0:4).
18:21
Vyloučen hráč Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Vaca, asistoval Vojtěch Kunc (0:3).
17:37
Zachycený balón, nahrávka na krátko a střela z otočky. Krásný gól.
15:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Vladimír Trčka (0:2).
15:58
Nahrávka na střed a střela z první.
14:28
Hosté opět v plném.
13:21
Jako první přesilovka, domácí vytvářejí akce a hosté skvěle brání.
12:28
Vyloučen hráč Filip Vybíral družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
06:49
Hosté hrají v plném počtu.
06:15
Domácí se snaží si připravit akci, hosté ale skvěle brání a drží balón na útočné polovině.
04:49
Vyloučen hráč Jiří Dolejší družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi.
03:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Sattler, asistoval Jiří Dolejší (0:1).
03:43
Krásná akce Ústí. Crossovka na úplně volného Sattlera a ten zakončuje do odkryté branky.
03:14
Hosté rozehrávají z rohu.
01:51
Protiútok domácích končí zblokovanou střelou.
00:01
Úvodní buly vyhrává Plzeň.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Pavel Vlček, Jan Sattler, Jiří Dolejší, Vladimír Trčka, Filip Vybíral
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Michal Schödlbauer; hráči v poli: Adam Hašek, Petr Pacanda, Matěj Soukup, Vojtěch Porazil, Tomáš Vlček