2:1
1:2
- : -

SK Meťák České Budějovice - FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov 4:7
3. Lukáš Novosád, 20. Petr Bauer, 21. Ondřej Vondra, 32. Matěj Hladík - 1. Tomáš Hanák, 6. Tomáš Hanák, 11. Patrik Matys, 12. Patrik Matys, 24. Jiří Chmelař, 36. Tomáš Drobiš, 39. Tomáš Hanák; rozhodčí: Filip Novák - Lenka Křiklánová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch ? - Jakub Šítal ?; po třetinách: 1:4, 2:1, 1:2;
45:00
40:25
Vyloučen hráč Samuele Mazzola družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov na 2 minuty za sekání.
38:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák, asistoval Samuele Mazzola (4:7).
35:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Drobiš bez asistence (4:6).
31:12
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Matěj Hladík, asistoval Ondřej Vondra (4:5).
30:00
30:00
23:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Jiří Chmelař bez asistence (3:5).
20:41
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Vondra, asistoval Lukáš Čipera (3:4).
19:13
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Petr Bauer, asistoval Martin Kořenský (2:4).
15:00
15:00
11:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Tomáš Hanák (1:4).
10:06
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Patrik Matys, asistoval Samuele Mazzola (1:3).
09:18
Vyloučen hráč Kryštof Vondruška družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:08
02:33
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Novosád, asistoval Jan Voráček (1:1).
00:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov vstřelil Tomáš Hanák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice-ČKrumlov: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Samuele Mazzola, David Dvořáček, Jakub Šimek, Patrik Matys, Jakub Niček