0:5
0:1
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FLORBAL JABLONEC 5:7
3. Filip Cobl, 5. Petr Smola, 8. Jakub Řehák, 10. Jakub Řehák, 11. Marek Král - 2. Jan Kantor, 13. Semih Pehlivan, 14. Jan Vlasák, 18. Semih Pehlivan, 23. Marek Černý, 24. Semih Pehlivan, 30. Semih Pehlivan; rozhodčí: Jakub Mauer - Tomáš Novotný; vyloučení: 0:2 + Karel Hlavatý OS; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Milan Švajcr ? - Dominik Plíšek ?; po třetinách: 5:1, 0:5, 0:1;
36:00
29:03
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Jan Vlasák (5:7).
24:00
24:00
23:01
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Marek Černý (5:6).
22:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Marek Černý, asistoval Jan Vlasák (5:5).
17:00
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Matyáš Petz (5:4).
13:10
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Vlasák, asistoval Jakub Koller (5:3).
12:48
12:00
12:00
10:41
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Marek Král bez asistence (5:1).
09:38
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Jakub Řehák, asistoval Filip Cobl (4:1).
08:26
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil Jan Kantor.
07:45
07:19
Nevinné vyhození balonku málem skončilo tragedií když trefilo hůl Petra Jahna
06:03
Vyloučen hráč Semih Pehlivan družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za hrubost.
06:03
Vyloučen hráč Jan Vlasák družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nesportovní chování.
06:03
Vyloučen hráč Karel Hlavatý družstva FLORBAL JABLONEC - osobní trest.
05:41
Diváci v hledišti působí zvadlým dojmem. Je to příčina neatraktivní hry??
05:12
Kantor si skvěle diriguje svůj tým.
04:46
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Petr Smola, asistoval Daniel Slavík (2:1).
04:13
Zpráva pro novináře: dnešnímu utkání přihlíží 19 skvělých diváků.
03:10
Diváci už se těší na přestávkový program v podání Petra Jahna.
02:48
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil Filip Cobl, asistoval Jakub Řehák (1:1).
01:36
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Marcel Najman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Mauer a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Karel Kirchberger, Daniel Slavík, Petr Smola, Martin Tejnor, Bohuslav Kučera