2:0
3:1
- : -

TJ Slovan Havířov - 1. FBK Rožnov p/R 8:1
3. Jakub Hloušek, 6. Václav Kyc, 10. Matěj Kravčík, 15. Václav Kyc, 23. Kryštof Červený, 26. Marek Krmášek, 28. Matěj Šupík, 31. Matěj Šupík - 27. Richard Plandor; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 5:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský ? - Martin Sklář ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:1;
36:00
32:40
Vyloučen hráč Kryštof Fusek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:31
Vyloučen hráč Jan Brija družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:45
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Šupík, asistoval Kryštof Červený (8:1).
27:02
26:21
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Jan Rumplík (6:1).
25:48
Vyloučen hráč Ondřej Kravčík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Marek Krmášek, asistoval Kryštof Červený (6:0).
24:00
24:00
22:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kryštof Červený, asistoval Marek Krmášek (5:0).
18:05
Vyloučen hráč Jan Pawlas družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
14:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc bez asistence (4:0).
12:00
12:00
09:05
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Marek Krmášek (3:0).
05:59
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Václav Kyc bez asistence (2:0).
02:48
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Matěj Kravčík (1:0).
00:38
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Matěj Šupík, Marek Krmášek, Jan Pawlas, Ondřej Kravčík, Kryštof Červený