1:2
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FbK LDN Horní Suchá 2:8
5. Radek Sikora, 35. Stanislav Kosek - 7. Pavel Krucina, 7. Jaroslav Slováček, 11. Jan Ryška, 12. Petr Krčma, 20. Vladimír Hála, 22. Martin Petřík, 31. Jaroslav Slováček, 31. Tomáš Podlesný; rozhodčí: Adam Kiovský - Radim Heiser; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Uličník ? - Tomáš Jeřábek ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:2;
36:00
34:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Stanislav Kosek, asistoval Martin Kaška (2:8).
31:47
Vyloučen hráč Pavel Krucina družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání.
30:52
Timeout FBS Olomouc
30:52
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Tomáš Podlesný, asistoval Pavel Krucina (1:8).
30:23
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Jaroslav Slováček, asistoval Martin Petřík (1:7).
26:36
Vyloučen hráč Pavel Krucina družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:32
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Martin Petřík, asistoval Jaroslav Slováček (1:6).
19:14
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Vladimír Hála, asistoval Jaroslav Slováček (1:5).
18:00
Horní Suchá je šikovná na míčku ale Olomouc obětavě skáče do každé soupeřovy střely.
12:00
12:00
11:49
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Petr Krčma bez asistence (1:4).
10:43
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Jan Ryška, asistoval Martin Petřík (1:3).
07:26
Vyloučen hráč Jan Ryška družstva FbK LDN Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
06:44
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Jaroslav Slováček, asistoval Vladimír Hála (1:2).
06:24
Branku družstva FbK LDN Horní Suchá vstřelil Pavel Krucina, asistoval David Pietrasz (1:1).
04:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Radek Sikora, asistoval Stanislav Kosek (1:0).