3:2
- : -
TJ Turnov B

TJ Turnov B - FBC Šluknovsko Česká Lípa  7:4
4. Filip Dědek, 12. Jan Bobek, 21. Adam Erler, 29. Daniel Bursa, 35. Radim Kolomazník, 38. Radim Kolomazník, 43. Jan Bobek - 14. Jiří Baborák, 28. Lukáš Doležal, 41. Jan Pondělíček, 44. Lukáš Doležal; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Rudolf ? - David Štolz ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 3:2;
45:00
43:01
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Jiří Baborák (7:4).
42:42
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Jan Bobek, asistoval Radim Kolomazník (7:3).
40:02
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jan Pondělíček, asistoval Jiří Baborák (6:3).
37:00
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Radim Kolomazník, asistoval Adam Erler (6:2).
34:11
30:35
Vyloučen hráč Radim Kolomazník družstva TJ Turnov B na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
28:17
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Daniel Bursa, asistoval Adam Erler (4:2).
27:22
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Lukáš Doležal, asistoval Martin Voženílek (3:2).
26:38
Vyloučen hráč Pavel Fišera družstva TJ Turnov B na 2 minuty za sekání.
20:11
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Adam Erler, asistoval Lukáš Hlavnička (3:1).
15:00
15:00
13:35
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Jiří Baborák, asistoval Jan Štefáček (2:1).
11:17
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Jan Bobek, asistoval Daniel Bursa (2:0).
07:02
Vyloučen hráč Jakub Zahejský družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:37
Branku družstva TJ Turnov B vstřelil Filip Dědek, asistoval Radim Kolomazník (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa : brankář: David Štolz; hráči v poli: Jan Gavlík, Jiří Baborák, Martin Voženílek, Jan Štefáček, Jan Pondělíček