1:4
- : -
FBC Droždín

FBC Droždín - FBC Beerboys TJ Libina 4:11
10. Martin Koláček, 18. Viktor Vinter, 19. Martin Přikryl, 28. Tomáš Gronych - 8. Lukáš Folwarczný, 11. Miroslav Horváth, 11. Lukáš Vrána, 13. Tomáš Petržela, 18. Martin Nemrava, 25. Miroslav Horváth, 25. Miroslav Horváth, 29. Lukáš Vrána, 37. Vojtěch Valenta, 38. Vojtěch Valenta, 38. Tomáš Petržela; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ivan Štefek ? - David Švec ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:4;
39:00
37:40
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Tomáš Petržela, asistoval Martin Nemrava (4:11).
37:39
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Vojtěch Valenta, asistoval Miroslav Horváth (4:10).
36:14
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Vojtěch Valenta, asistoval Ondřej Vlček (4:9).
29:18
Vyloučen hráč Filip Boháč družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání.
28:59
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Vrána, asistoval Martin Nemrava (4:8).
27:36
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Tomáš Gronych, asistoval Viktor Vinter (4:7).
26:00
26:00
24:37
Vyloučen hráč Tomáš Petržela družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za nesportovní chování.
24:26
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Miroslav Horváth, asistoval Lukáš Folwarczný (3:7).
24:10
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Miroslav Horváth, asistoval Ondřej Vlček (3:6).
18:06
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Přikryl, asistoval Jan Habr (3:5).
17:33
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Viktor Vinter, asistoval Tomáš Gronych (2:5).
17:24
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Martin Nemrava, asistoval Ondřej Vlček (1:5).
13:00
13:00
12:12
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Tomáš Petržela, asistoval Miroslav Horváth (1:4).
10:52
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Vrána, asistoval Ondřej Vlček (1:3).
10:16
09:43
Branku družstva FBC Droždín vstřelil Martin Koláček, asistoval Jan Habr (1:1).
07:41
Branku družstva FBC Beerboys TJ Libina vstřelil Lukáš Folwarczný, asistoval Tomáš Petržela (0:1).
06:41
Vyloučen hráč Miroslav Horváth družstva FBC Beerboys TJ Libina na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Beerboys TJ Libina:
00:00
Line-up domácích FBC Droždín: brankář: Ivan Štefek; hráči v poli: Filip Boháč, Ondřej Látal, Jan Krahulík, Martin Přikryl, Jan Habr