1:2
1:3
- : -

TJ Olympia Bruntál - FBC ORCA KRNOV 3:7
10. Damián Turták, 13. Viktor Zatloukal, 32. Viktor Zatloukal - 9. Jakub Kelemen, 9. Alexandr Slejška, 22. Denis Dvořák, 24. Jan Kaufman, 29. Alexandr Slejška, 31. Denis Dvořák, 32. Jakub Kelemen; rozhodčí: Ondřej Nowak - Lukáš Toman; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Karvay ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:3;
36:00
35:20
Vyloučen hráč Josef Černý družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Kelemen bez asistence (3:7).
31:30
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Damián Turták (3:6).
30:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Denis Dvořák, asistoval Adam Derka (2:6).
28:06
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Alexandr Slejška, asistoval Robin Galuszka (2:5).
24:00
24:00
23:43
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Kaufman, asistoval Petr Rožnovský (2:4).
21:01
12:29
12:00
12:00
10:07
Vyloučen hráč Jakub Kelemen družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
09:41
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Damián Turták, asistoval Viktor Zatloukal (1:2).
08:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Alexandr Slejška, asistoval Alexandr Straka (0:2).
08:17
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Kelemen, asistoval Denis Dvořák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Nowak a Lukáš Toman.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Josef Černý, Petr Rožnovský, Alexandr Slejška, Jan Kaufman, Dominik Smetana
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Vojtěch Karvay; hráči v poli: Jakub Břečka, Viktor Zatloukal, Damián Turták, Matouš Slavík, Adam Zelený