TJ Olympia Bruntál
5
Utkání bylo zkontumováno.

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - TJ Olympia Bruntál 8:3
12. František Pavlík, 12. František Pavlík, 12. Jan Obluk, 24. Petr Laco, 24. Miroslav Dobruš, 32. Jan Obluk, 34. Matyáš Stoklasa, 35. Michal Přibyl - 4. Damián Turták, 29. Viktor Zatloukal, 32. Viktor Zatloukal; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Nowak; vyloučení: 1 + Miroslav Dobruš 5 + ČK1:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jiří Doležal ? - Vojtěch Karvay ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 3:2;
36:00
34:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Michal Přibyl, asistoval František Pavlík (0:5).
33:30
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matyáš Stoklasa, asistoval František Pavlík (-1:5).
31:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jan Obluk, asistoval Jakub Ryba (-2:5).
31:40
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:00
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Matouš Slavík (-3:5).
28:20
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Břečka (-3:4).
24:00
Vyloučen hráč Miroslav Dobruš družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 5 minut za neuvedení v sestavě.
24:00
Vyloučen hráč Miroslav Dobruš družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B do konce utkání.
24:00
24:00
23:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Miroslav Dobruš, asistoval Šimon Škrobánek (-3:3).
23:46
Vyloučen hráč Šimon Škrobánek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
23:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Petr Laco, asistoval Michal Přibyl (-4:3).
23:40
Vyloučen hráč Damián Turták družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jan Obluk, asistoval František Pavlík (-5:3).
11:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil František Pavlík, asistoval Michal Přibyl (-6:3).
11:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil František Pavlík bez asistence (-7:3).
03:05
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Damián Turták, asistoval Viktor Zatloukal (-8:3).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Nowak.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Vojtěch Karvay; hráči v poli: Jakub Břečka, Viktor Zatloukal, Damián Turták, Matouš Slavík, Adam Zelený