1:0
1:1
- : -

FBS Olomouc B - T.J. Sokol Náklo 10:1
2. Kryštof Brzobohatý, 4. Jakub Hoferek, 5. David Bednář, 8. Jakub Hoferek, 9. Kryštof Brzobohatý, 9. Jakub Hoferek, 10. Ondřej Stejskal, 12. Kryštof Brzobohatý, 14. Matěj Romanovský, 26. Jakub Janeček - 32. Jan Gaja; rozhodčí: Šimon Chovanec - Matěj Chovanec; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vilém Bodnár ? - Ondřej Pečiva ?; po třetinách: 8:0, 1:0, 1:1;
36:00
35:53
Bartík pelášil s Romanovským ve dvou pouze na gólmana, ale druhý jmenovaný bohužel trefuje gólmana Nákla, čímž mu vylepšuje statistiky.
31:56
Branku družstva T.J. Sokol Náklo vstřelil Jan Gaja bez asistence (10:1).
31:56
Olomoučtí hrají od druhé třetiny na 20%. Důsledkem je, že Bodnar přichází o čisté konto. Trenéři však zůstávají klidní a neřvou...
31:06
Ondra Stejskal se pokoušel o rozehrávku "Uničov", ale jeho nához adresáta nenašel.
30:40
Náklo vytahuje napadání. Skoro to vypadá jako zónový press..
29:45
Sam Müller si teď extrémně povodil své protihráče.
25:48
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jakub Janeček, asistoval Jan Vysloužil (10:0).
24:00
24:00
Pevně věřím, že koučové Olomouce namíchali do třetí třetiny svým svěřencům takový lektvar, jaký měli v první třetině...
24:00
23:59
Tempo zápasu se stalo velice pomalým. Olomoučtí přestali hrát.
21:49
Hoferek s Brzobohatým se snaží o tzv. kuchyň, ale míček do branky nedostali.
21:05
Šimon Chovanec právě dává morální kázání hráči z Nákla.
21:01
Brzobohatý pěknou akcí našel Hoferka, ten však přestřeluje.
19:30
Na tribuně je už 9 diváků, kteří přihlíží jak výkonu obou celků, tak i výkonu sudích bratří Chovanců.
13:08
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Matěj Romanovský bez asistence (9:0).
13:08
Romanovský se dočkal. Střelou znenadání trefuje šibenici.
12:00
12:00
11:32
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Kryštof Brzobohatý bez asistence (8:0).
11:02
Romanovský se snažil o volej jednoruč! Takzvaný egošťouch. Ale nevyšel.
10:50
Brzobohatý se diví verdiktu rozhodčího. To jsou nám novinky..
09:51
Vyloučen hráč Matěj Utíkal družstva T.J. Sokol Náklo na 2 minuty za bránění ve hře.
09:51
Přesilovkové komando olomouckých je připraveno.
09:35
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Ondřej Stejskal, asistoval Petr Filip Navrátil (7:0).
08:36
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jakub Hoferek, asistoval Petr Filip Navrátil (6:0).
08:09
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Kryštof Brzobohatý, asistoval Jakub Hoferek (5:0).
07:45
Bodnar teď podržel svůj tým!
07:06
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jakub Hoferek, asistoval Jakub Janeček (4:0).
04:47
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil David Bednář, asistoval Jakub Janeček (3:0).
04:47
A bago se povedlo. Ačkoli závěrečná nahrávka šla o zadní mantinel,, šlo o krásnou akci na jeden dotek.
04:24
Druhá lajna olomouckých se snaží hrát se soupeřem bago. No proč ne...
03:06
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Jakub Hoferek, asistoval Kryštof Brzobohatý (2:0).
03:06
Neskutečnou kličkou obalamutil Hoferek gólmana Nákla a posílá FBS do dvoubrankového trháku! Akce to byla skoro jak z NHL!
02:00
Trenérské duo olomouckých Šauer-Krhovják s napětí sleduje výkony svých svěřenců!
01:14
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil Kryštof Brzobohatý, asistoval Jan Vysloužil (1:0).
01:14
A je to tam! Brzobohatý otevírá skóre dnešního zápasu!
00:28
První olomoucký útok ve složení Romanovský-Brzobohatý-Vavrečka se snaží o první gól!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Matěj Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů T.J. Sokol Náklo:
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc B:
00:00
Při startu dnešního lukrativního mače jsou na tribuně dokonce 3 diváci. Brzy bude vyprodáno!