2:5
5:4
- : -

FBC Dynamo Strakonice - SKP České Budějovice B 8:11
15. Jan Lang, 25. Radek Sýkora, 26. Václav Hrdina, 31. Robert Turinský, 36. Václav Hrdina, 40. Martin Steinocher, 41. Tomáš Čekan, 43. Václav Hrdina - 5. Jan Koschant, 6. Daniel Malý, 17. Jan Koschant, 19. Aleš Tichatzek, 20. Zdeněk Hajný, 20. Jan Vácha, 22. Daniel Malý, 35. Jan Vácha, 43. Aleš Tichatzek, 44. Jan Koschant, 45. Milan Konrád; rozhodčí: David Podařil - Michael Pražák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: David Myslík ? - Daniel Matoušek ?; po třetinách: 1:2, 2:5, 5:4;
45:00
44:28
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Milan Konrád, asistoval Jan Koschant (8:11).
44:03
Trestné střílení družstva SKP České Budějovice B neproměnil Ondřej Pida.
43:31
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Jan Koschant, asistoval Daniel Matoušek (8:10).
42:47
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Aleš Tichatzek bez asistence (8:9).
42:27
Timeout SKP České Budějovice B
42:27
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina, asistoval Robert Turinský (8:8).
41:17
Vyloučen hráč Zdeněk Hajný družstva SKP České Budějovice B na 2 minuty za hra na zemi.
40:44
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Tomáš Čekan, asistoval Václav Hrdina (7:8).
39:07
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Martin Steinocher, asistoval Robert Turinský (6:8).
35:50
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina, asistoval Jan Lang (5:8).
34:32
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Jan Vácha, asistoval Milan Konrád (4:8).
30:55
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Robert Turinský, asistoval Dušan Andrle (4:7).
30:00
30:00
25:23
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Václav Hrdina z trestného střílení (3:7).
24:02
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Radek Sýkora, asistoval Dušan Andrle (2:7).
21:52
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Daniel Malý, asistoval Aleš Tichatzek (1:7).
19:58
Timeout FBC Dynamo Strakonice
19:58
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Jan Vácha, asistoval Aleš Tichatzek (1:6).
19:46
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Zdeněk Hajný, asistoval Aleš Tichatzek (1:5).
18:57
16:13
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Jan Koschant, asistoval Milan Konrád (1:3).
15:00
15:00
14:39
Branku družstva FBC Dynamo Strakonice vstřelil Jan Lang bez asistence (1:2).
07:20
Vyloučen hráč Radek Sýkora družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:37
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Daniel Malý, asistoval Milan Konrád (0:2).
05:11
Vyloučen hráč Jaroslav Doležal družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra na zemi.
04:37
Branku družstva SKP České Budějovice B vstřelil Jan Koschant, asistoval Petr Starý (0:1).
01:58
Vyloučen hráč Jiří Moravec družstva FBC Dynamo Strakonice na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Michael Pražák.
00:00
00:00
Line-up hostů SKP České Budějovice B:
00:00
Line-up domácích FBC Dynamo Strakonice: brankář: David Myslík; hráči v poli: Šimon Bubeníček, Dušan Andrle, Jan Lang, Václav Hrdina, Robert Turinský