3:0
5:0
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Playmakers Prostějov 11:0
2. Patrik Lošťák, 6. Jan Grepl, 7. Adam Anděl, 13. Jan Báthory, 16. Stanislav Elsner, 17. Martin Čajan, 30. Dominik Směšný, 31. Stanislav Elsner, 32. Jan Grepl, 33. Adam Hurdálek, 36. Martin Čajan; rozhodčí: Adam Kiovský - Václav Killar; vyloučení: 0:2 + Sebastian Wind 5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vít Spíchal ? - Miroslav Vatter ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 5:0;
36:00
35:01
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Martin Čajan, asistoval Vojtěch Laurenčík (11:0).
32:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Hurdálek, asistoval Patrik Lošťák (10:0).
31:38
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Grepl, asistoval Martin Kouřil (9:0).
30:49
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Adam Anděl (8:0).
29:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Dominik Směšný, asistoval Adam Hurdálek (7:0).
24:00
24:00
17:00
Vyloučen hráč Sebastian Wind družstva FBC Playmakers Prostějov na 5 minut za hrubost.
16:40
15:46
12:22
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Adam Anděl (4:0).
12:00
12:00
11:07
Vyloučen hráč Michal Závodný družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:42
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Jan Báthory (3:0).
06:32
Vyloučen hráč Filip Schuster družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra na zemi.
05:30
01:30
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Patrik Lošťák, asistoval Adam Hurdálek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Playmakers Prostějov:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Vít Spíchal; hráči v poli: Adam Hurdálek, Vojtěch Laurenčík, Martin Čajan, Adam Anděl, Jan Báthory