3:2
4:0
- : -

1. SFK Havířov - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 10:4
1. Radek Stolárik, 3. Radek Stolárik, 11. Adam Kolodziej, 14. Adam Kolodziej, 21. Alex Foltyn, 22. Jan Chudoba, 28. Alex Foltyn, 32. Ondřej Matzner, 36. Alex Foltyn, 36. Ondřej Matzner - 6. Jonáš Jančálek, 9. Matěj Genzer, 15. Jonáš Jančálek, 22. David Svoboda; rozhodčí: Martin Cieslar - Aleš Onderka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Erik Beza ?, René Nieslanik ? - Mikuláš Kalina ?; po třetinách: 3:2, 3:2, 4:0;
36:00
35:21
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Jan Zaoralek (10:4).
35:07
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Vojtěch Petřík (9:4).
31:21
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Alex Foltyn (8:4).
27:16
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Radek Stolárik (7:4).
24:33
Vyloučen hráč Benjamín Rašovský družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
23:12
Vyloučen hráč Jan Chudoba družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:43
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Jakub Zeman (6:4).
21:06
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Jan Chudoba, asistoval Adam Chlebík (6:3).
20:21
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Ondřej Matzner (5:3).
20:21
Střídání brankáře. Nový brankář René Nieslanik družstva 1. SFK Havířov
14:27
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Ondřej Kytka (4:3).
13:52
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Kolodziej, asistoval Šimon Jandák (4:2).
12:00
12:00
11:35
Vyloučen hráč Václav Stráník družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za špatné střídání.
10:15
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Kolodziej, asistoval Adam Chlebík (3:2).
08:08
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Matěj Genzer, asistoval Jonáš Jančálek (2:2).
05:27
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jonáš Jančálek, asistoval Mikuláš Kalina (2:1).
02:35
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Vojtěch Petřík (2:0).
00:46
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Ondřej Matzner (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Aleš Onderka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích 1. SFK Havířov: brankář: Erik Beza; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner