1. SFK Havířov
12
Utkání bylo zkontumováno.

FBC TIGERS PORUBA - 1. SFK Havířov 3:12
9. Štěpán Willaschek, 16. Pavel Hůla, 24. Denis Chodura - 4. Alex Foltyn, 6. Radek Stolárik, 8. Adam Kolodziej, 9. Alex Foltyn, 12. Adam Kolodziej, 14. Alex Foltyn, 17. Šimon Jandák, 25. Ondřej Matzner, 27. Samuel Vraník, 28. Radek Stolárik, 31. Lukáš Galla, 32. Šimon Jandák; rozhodčí: Martin Cieslar - Aleš Onderka; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Vlček ? - René Nieslanik ?, Erik Beza ?; po třetinách: 1:5, 2:2, 0:5;
36:00
31:19
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Šimon Jandák, asistoval Jan Chudoba (3:12).
30:07
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Lukáš Galla, asistoval Adam Chlebík (3:11).
27:19
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Ondřej Matzner (3:10).
26:50
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Samuel Vraník, asistoval Ondřej Pluhař (3:9).
24:37
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Radek Stolárik (3:8).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Erik Beza družstva 1. SFK Havířov
24:00
24:00
23:01
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Denis Chodura bez asistence (3:7).
16:24
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Šimon Jandák, asistoval Adam Chlebík (2:7).
15:33
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Pavel Hůla, asistoval Jan Szurman (2:6).
13:52
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Ondřej Matzner (1:6).
12:00
12:00
11:52
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Kolodziej, asistoval Vít Magera (1:5).
08:43
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Šimon Jandák (1:4).
08:30
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Štěpán Willaschek bez asistence (1:3).
07:13
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Adam Kolodziej, asistoval Šimon Jandák (0:3).
05:49
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Alex Foltyn (0:2).
03:57
Vyloučen hráč Ondřej Matzner družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
03:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Cieslar a Aleš Onderka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov: brankář: René Nieslanik; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner