6:2
2:1
- : -

Wizards DDM Praha 10 orange - FBC Kutná Hora - černí 8:3
2. Patrik Vachata, 3. Matěj Jiří Marek, 6. Matyáš Horák, 7. Matyáš Horák, 10. Vojtěch Gopfert, 10. Marek Sedliský, 20. Adam Smeták, 26. Patrik Vachata - 4. Adam Holub, 4. Denis Vaingát, 18. František Malina; rozhodčí: Karel Hlinka - Tomáš Tůma; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Adam Bednář ? - Matěj Němec ?; po třetinách: 6:2, 2:1;
26:00
25:43
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Patrik Vachata, asistoval Matyáš Horák (8:3).
22:56
Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 orange neproměnil Patrik Vachata.
19:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Adam Smeták bez asistence (7:3).
17:30
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil František Malina, asistoval Filip Vávra (6:3).
13:00
13:00
09:44
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Marek Sedliský bez asistence (6:2).
09:26
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Vojtěch Gopfert, asistoval Adam Bednář (5:2).
07:07
Timeout FBC Kutná Hora - černí
06:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Matyáš Horák bez asistence (4:2).
05:07
Gol domácích z nájezdu padl velice kurijozním způsobem. Brankář už měl radost že střelu chytil ramenem ale pro jeho smůlu se balonek odrazil nahoru a spadl do brány
05:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Matyáš Horák z trestného střílení (3:2).
04:10
Vyloučen hráč Marek Sedliský družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za sekání.
04:02
Vyloučen hráč Patrik Vachata družstva Wizards DDM Praha 10 orange na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:33
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil Denis Vaingát, asistoval František Malina (2:2).
03:25
Branku družstva FBC Kutná Hora - černí vstřelil Adam Holub, asistoval Denis Vaingát (2:1).
02:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 orange vstřelil Matěj Jiří Marek, asistoval Lukáš Tichopád (2:0).