2:2
1:1
- : -

ACEMA Sparta Praha Barr - Floorball Club FALCON blue 4:3pn
1. Kryštof Veber, 5. Dominik Patzenhauer, 17. David Kašpárek, N Dominik Patzenhauer - 7. Štěpán Popelka, 9. Štěpán Popelka, 20. Matěj Hejzlar; rozhodčí: Ondřej Jícha - Tomáš Tóth; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Nacházel ?, David Palaš ?, Tomáš Nacházel ?, David Palaš ? - Jan Šamša ?; po třetinách: 2:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Barr hráč Jakub Slávek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON blue hráč Vojtěch Hendrych , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Barr hráč Dominik Patzenhauer a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON blue hráč Matěj Hejzlar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha Barr hráč Kryštof Hajda a vstřelil gól.
24:00
Zahájení trestná střílení.
24:00
20:34
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON blue neproměnil Tomáš Kuběna.
20:34
Vyloučen hráč Kryštof Hajda družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 2 minuty za nesportovní chování.
19:40
Vyloučen hráč David Kašpárek družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 2 minuty za sekání.
19:22
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Matěj Hejzlar z trestného střílení (3:3).
19:05
Vyloučen hráč Ondřej Poledne družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání.
16:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil David Kašpárek, asistoval Kryštof Veber (3:2).
16:55
Kašpárek jednoruč zvyšuje na 3:2
13:50
Ve hřišti se teď nachází dva hrací předměty.
12:00
12:00
12:00
11:35
Hejzlar trefuje brankovou konstrukci.
09:10
Vyloučen hráč Jakub Slávek družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 2 minuty za hra rukou.
09:10
Místní Ronaldo si chtěl zahrát na brankáře.
08:27
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Štěpán Popelka, asistoval Tomáš Kuběna (2:2).
08:27
Popelka i bez střevíce září jako hvězda na obloze.
07:32
Vyloučen hráč Jakub Slávek družstva ACEMA Sparta Praha Barr na 2 minuty za blokování hokejky.
07:32
Toto byl zákrok přímo na kriminál od místního Cristiana Ronalda!
06:55
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Štěpán Popelka, asistoval Matěj Hejzlar (2:1).
06:55
Popelka dává s trochou stěstí gól.
04:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Dominik Patzenhauer, asistoval Kryštof Hajda (2:0).
04:14
Patzenhauer našel skulinku mezi nohama gólmana.
03:04
Falcon zatím motá soupeře na polovině hřiště.
01:01
Horký netrefuje odkrytou bránu.
00:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Barr vstřelil Kryštof Veber, asistoval Vojtěch Kaliba (1:0).