0:4
2:2
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B - Z.F.K. Petrovice C 2:8
28. Martin Ondryáš, 31. Lukáš Muras - 9. Petr Pryszcz, 11. Martin Vlček, 18. Ondřej Firda, 19. Jaroslav Pietrasz, 20. Michal Kačor, 21. Jaroslav Pietrasz, 26. Jaroslav Pietrasz, 29. Ondřej Firda; rozhodčí: Jan Duda - Jan Piško; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Tkadleček ? - Petr Michalík ?, Vojtěch Rakus ?, Petr Michalík ?; po třetinách: 0:2, 0:4, 2:2;
36:00
35:59
Vedoucí družstva TJ Sokol Frenštát: Naše technická neschopnost rozhodla o vítezství soupeře.
35:53
Vyloučen hráč Michal Kačor družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za sekání.
32:59
Vyloučen hráč Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za sekání.
30:25
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Lukáš Muras, asistoval Martin Adamec (2:8).
28:56
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Ondřej Firda, asistoval Radim Madecký (1:8).
28:43
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Michalík družstva Z.F.K. Petrovice C
28:43
Vyloučen hráč Martin Vlček družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za sekání.
27:14
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil Martin Ondryáš, asistoval Radek Lacina (1:7).
25:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Jaroslav Pietrasz, asistoval Martin Vlček (0:7).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Rakus družstva Z.F.K. Petrovice C
24:00
24:00
20:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Jaroslav Pietrasz, asistoval Roman Ochodek (0:6).
19:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Michal Kačor, asistoval Ondřej Firda (0:5).
18:49
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Jaroslav Pietrasz, asistoval Ondřej Firda (0:4).
17:15
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Ondřej Firda, asistoval Petr Pryszcz (0:3).
16:47
Vyloučen hráč Radim Madecký družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za hrubost.
16:47
Vyloučen hráč Martin Adamec družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
10:06
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Martin Vlček, asistoval Roman Ochodek (0:2).
08:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice C vstřelil Petr Pryszcz, asistoval Jakub Kloza (0:1).
01:33
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva Z.F.K. Petrovice C na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.