4:5
- : -
FBC Liberec

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 5:13
19. Lukáš Mlejnek, 49. Štěpán Slaný, 52. Tomáš Kadlec, 57. Štěpán Slaný, 60. Daniel Štěrba - 5. Martin Čermák, 6. Jan Baudisch, 20. Jakub Kopecký, 24. Petr Kološ, 29. Vojtěch Wiener, 31. Lukáš Kořínek, 38. Tomáš Dlesk, 39. Martin Čermák, 42. Lukáš Kořínek, 50. Jan Baudisch, 50. Jakub Kopecký, 57. Matěj Klucho, 58. Lukáš Lhota; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:5; využití: 1:0; diváků: 153; zásahy brankářů: Jan Dvořák 16 - Daniel Mück 15; po třetinách: 1:3, 0:5, 4:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9 - 6.
60:00
Vyjádření vedoucího hostí, pana Ladislava Lásky: „Will Grigg is on fire!! Dnešní zápas jsme zvládli díky týmové práci a efektivitě v zakončení. Děkujeme soupeři za utkání.“
60:00
Vyjádření vedoucího domácích, pana Davida Derky: „Chtěl bych moc poděkovat divákům, kteří zůstali až do konce. Máme co dělat a pokud koukal náš budoucí soupeř, tak ztratil dvě hodiny svého času. Díky všem za zápas.“
60:00
59:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Štěpán Slaný (5:13).
59:11
Přihrávku Kopiče ke Slanému zachytil Rozkovec, který vystartoval proti Dvořákovi, ten jeho pokus chytá.
59:02
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
58:44
Dobrou kombinaci předvedl Kadlec s Jirsou, který mu přihrávku zpět vrátil, ale úspěšně nezakončil ani jeden z nich.
57:44
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Lhota, asistoval Prokop Ferdan (4:13).
57:44
Zápas se mění ve střeleckou přehlídku, hosté vedou již o devět branek.
56:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Patrik Rozkovec (4:12).
56:54
Procházka měl nyní hodně práce, aby srovnal rychlost s Kluchem, který mu unikal po levém mantinelu.
56:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (4:11).
55:18
Dobře na Mücka dorážel Albert Kouba, ale gólman hostí měl balon pod kontrolou.
53:44
Hosté s přehledem kontrolují míček.
51:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Jakub Jirsa (3:11).
51:10
Třetí branka domácích! Po asistenci Jakuba Jirsy se prosadil kapitán Tomáš Kadlec.
49:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký bez asistence (2:11).
49:53
Z volného úderu před velkým brankovištěm se prosazuje Jakub Kopecký a přídává další branku.
49:30
Liberec naděluje domácím desátou branku.
49:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Lukáš Kořínek (2:10).
48:41
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Ondřej Kopič (2:9).
48:41
Domácí snižují, po asistenci nováčka v sestavě Ondřeje Kopiče se prosadil Štěpán Slaný.
47:06
Odkrytá brána se otevřela před Čermákem, naštěstí ale Dvořák nohu na správné místo dostal včas.
46:06
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
46:06
Na hrací ploše bylo v jeden okamžik příliš mnoho domácích, za což Jan Petříček odpyká dvě minuty.
45:29
Rozhodčí signalizují další odložené vyloučení, domácí půjdou do čtyř.
43:44
K bráně se dostali domácí zásluhou Jirsy se Spilkou.
43:13
Domácím se zatím přesilovky nedaří, nyní mají další šanci.
43:09
Vyloučen hráč Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:04
Další pokus Slaného zblokoval Světlík.
41:24
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Tomáš Dlesk (1:9).
40:55
Domácí teď po rychlém brejku Liberce zakládají útok.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 2 - 13.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
38:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Vojtěch Wiener (1:8).
37:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Petr Kološ (1:7).
37:04
Liberec ví, jak skórovat. Již třetí branku vstřelili stejným způsobem, tedy těsně po skončení přesilovky.
36:19
Kološ s Dleskem zakládají od poloviny hřiště útok Liberce.
35:01
Vyloučen hráč Daniel Štěrba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
35:01
S Danielem Štěrbou chtěli zřejmě cosi konzultovat hráči hostí, jenže ten na diskuse neměl náladu a neukončil rozpravu zcela diplomaticky.
34:22
Krásný zákrok předvedl Dvořák.
33:26
Domácí byli nyní hodně nespokojeni, a to navzdory faktu, že zahrávají volný úder.
31:40
Vyloučen hráč Jan Bitman družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
31:25
Podruhé se během odloženého vyloučení dostal k balonku Slaný a podruhé ze vzdálenosti jednoho a půl metru trefil Balatku.
30:19
Timeout FBC Česká Lípa
30:19
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Jan Šoltys (1:6).
28:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Petr Kološ (1:5).
28:59
Zcela nepokrytého nechali Štěrba s Karlem Wienera, který neměl problém trefit balonek skákající před ním.
27:12
Hodně divoké střídání předvedl Procházka s Dzieržou, naštěstí provedli vše v mezích pravidel.
26:26
Balatka vyváží balónek až před Dvořáka.
23:37
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kološ, asistoval Martin Čermák (1:4).
23:37
Scénář jako přes kopírák se nyní odehrál před očima všech diváků. Tři sekundy po návratu Slaného z trestné lavice hosté zvyšují skóre na rozdíl tří branek.
22:41
Domácí trestanec udílí nahlas pokyny všem svým spoluhráčům.
21:34
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
21:34
Další dvě trestné minuty do sbírky přidává domácí matador Štěpán Slaný, tentokrát za nedovolený zákrok na polovině hřiště.
20:55
Hosté jdou do druhého dějství výrazně aktivněji, než domácí hráči.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 9 - 11.
20:00
19:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Martin Čermák (1:3).
19:55
Pět vteřin před koncem hosté skórují a nadělují České Lípě branku do šaten.
19:00
Do poslední minuty první třetiny Lípa vstoupila ve velkém tempu a snaží se dotáhnout náskok hostí.
18:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek bez asistence (1:2).
17:52
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:56
Nynější situace nejvíce ohrozila fotografa utkání, když si pro fotografování vybral místo nebezpečně blízko souboje Mlejnka s obráncem hostí.
16:10
Vysoký došvih útočníka hostí vyústil ve volný úder pro Českou Lípu.
14:53
Mezi dva hráče domácích se statečně vydal Balatka, a kdyby se u Slaného neobjevil jeho kolega z obrany, balon by v přesilovce ztratili.
14:15
Dlouhým výhozem si hosté vytvořili čas na střídání.
12:58
Vyloučen hráč Jan Baudisch družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
12:58
Jakkoli se Baudisch zlobí, není mu to nic platné a trest musí odsloužit.
12:36
Dzieržu, coby hrotového útočníka, přehrávají tři hostující hráči.
10:29
Největší šanci zápasu nyní měl Štěrba, který ale blafák nedokázal úspěšně dokončit.
09:18
Českolipské teď zachránil jedině fakt, že Wienerovi přihrávka od Čermáka nesedla.
08:34
Série několika přestupků nabídla domácím volný úder v rohu hřiště.
06:26
Slaný se z pravého křídla přesunul zpět na pravou obranu a tvoří hru.
05:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Matěj Klucho (0:2).
05:25
Kapitán hostí vyslal do útoku Jana Baudische, který byl přesný a Dvořák podruhé inkasuje.
04:48
Hosté otevírají skóre, po kombinační rozehře od vlastní branky se prosadil Matěj Čermák.
04:47
04:12
Kouba napadá Kološe před střídačkou hostí..
02:08
Po nervózním začátku utkání nyní kombinují domácí.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Prokop Ferdan, Jakub Kopecký, Lukáš Lhota, Jakub Kárník, Jan Světlík
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Lukáš Mlejnek, Jan Petříček, Jakub Jirsa, Albert Kouba, Daniel Štěrba
00:00
Dobrý večer z florbalového srdce severu, je mi ctí vás po dlouhé době přivítat u sledování online přenosu z domácího utkání českolipských florbalistů.