1:2
0:2
- : -

FBC Kutná Hora - Hornets Brno ZŠ Horní  1:7
34. Šimon Špaček - 6. Jakub Matula, 8. Ondřej Krejčí, 18. Filip Barus, 27. Vincent Drápal, 34. Vincent Drápal, 42. Ondřej Krejčí, 47. Tomáš Havlíček; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 0:5; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 29 - Michal Prokeš 21; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:2;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 13, Hornets Brno - 13 | CELKEM 22:36
60:00
Komentář hostů - Pavel Brückner (Hornets Brno): Soustředěný výkon nám přinesl první tři body. Naše zakončení trpělo, tam jsme dnes měli velké rezervy a musíme se hodně zlepšit. Díky hráčům za výkon, soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00
Komentář domácích - Luboš Rauer (FBC Kutná Hora): Aktivní hra ve vysokém tempu, bohužel nás zradilo zakončení a nedůraz v obraně. Každopádně nám první utkání dost otevřelo oči a víme, na čem musíme ještě usilovně pracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
58:23
Utkání se dohrává. Body pojedou dnes do Brna.
57:17
Hornets hrají v plném počtu.
55:27
Domácí opět v šesti.
55:17
Vyloučen hráč Filip Barus družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
54:00
Dlouhý fantasticky proti Fabiánovi, který šel sám na branku.
51:00
Domácí se snaží ještě něco udělat s výsledkem, ale dělají zbytečné chyby v rozehrávce.
49:51
Hosté kompletní.
49:40
Domácí si zatím nevytvořili ideální palebnou pozici.
48:56
Hamplova nevydařená střela a Hornets sbírá cenné vteřinky.
47:51
Trenérský tým domácích posílá na hřiště šest hráčů, Kutná Hora hraje bez brankáře.
47:50
46:41
Hornets Brno hraje v plném počtu.
46:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Tomáš Havlíček, asistoval Jan David Šamánek (1:7).
46:28
Přečíslení v oslabení hosté zvládli a odskakují do šestibrankového trháku.
44:41
Vyloučen hráč Patrik Fabián družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
43:30
Chalupa to vzal na sebe a nechybělo mnoho, aby se měnilo skóre
41:49
Domácím chybí elán, který je zdobil v přípravném turnaji a v loňské sezóně.
41:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Robin Růžička (1:6).
38:19
Dlouhý vytáhl míček na tyč. Brankář domácího výběru se rozhodně nenudí.
36:45
Matula pelášil sám na branku, Dlouhý předvádí jeden ze svých parádních zákroků.
35:30
Havel to trefil ze vzduchu náramně, Dlouhý předvádí ještě lepší zákrok.
33:47
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šimon Špaček, asistoval Antonín Tvrdík (1:5).
33:47
GÓL! Špaček to pověsil pod horní tyčku branky a po oddechovém čase se domácí zbavují nuly na ukazateli skóre.
33:38
Timeout FBC Kutná Hora
33:38
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Vincent Drápal, asistoval Patrik Fabián (0:5).
33:38
Poté si však Drápal spravil chuť a dává svou další branku v zápase.
33:30
Drápal v další nadějné příležitosti hostů netrefil branku.
33:00
Domácí si vytvořili několik slibných náznaků šancí, zatím bez patřičného efektu.
31:28
Další přesilovka nevyužita. Pokračujeme beze změny skóre
30:19
Domácí se snaží něco vymyslet a vyzrát na obranu soupeře.
29:28
Vyloučen hráč Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za špatné střídání.
26:56
26:40
Brejk 2 na 1 vyřešil obranným zákrokem Vojtěch.
25:00
Domácí i díky početní výhodě přidali trochu více na aktivitě.
22:32
Nevyužito. Hornets Brno jsou kompletní.
20:37
Jedinečná příležitost se dostat do zápasu.
20:32
Vyloučen hráč Jakub Matula družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: FBC Kutná Hora - 4, Hornets Brno - 8
20:00
19:00
Jdeme do závěrečné minuty prvního dějství.
17:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Filip Barus bez asistence (0:3).
17:59
Barus nahodil na branku, Dlouhý při svém výběhu promáchl a míček končí v síti. 0:3
17:27
Domácí se už radovali, Prokeš na poslední chvíli zastavil střelu Měšťánka.
17:00
Prokeš neměl s projektilem z hole Pešla výrazné problémy.
15:25
Dlouhý hrdinou posledních okamžiků. Obránci mu to vůbec neusnadňují.
15:00
Za 15 minut odehraných minut má domácí tým na kontě pouze dva střelecké pokusy na branku.
13:40
Špaček propadl a Krejčí měl loženku, Dlouhý připraven!
12:00
Na šance za posledních 180 vteřin 1:4.
08:53
Domácí nezachytili tempo soupeře a stěží se dostávají do zakončení.
08:00
Po střele Ryšánka zazvonila tyč za domácím brankářem.
07:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Krejčí bez asistence (0:2).
07:48
Krejčí se prosmýkl po mantinelu a skóruje.
07:00
Zeleného šance skončila na ruce Prokeše, z následného protiútoku chytá pokus hostů Dlouhý.
05:07
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jakub Matula, asistoval Patrik Fabián (0:1).
05:07
Matula oběhl domácí branku a zasunul za Dlouhého. Brno jde do vedení.
03:20
Střela Staňa do Prokeše, následná dorážka Listíka skončila na boční síti.
02:20
Drápal v ideální pozici přestřeluje domácí branku.
01:32
Další akci rozjíždí hosté zpoza vlastní branky.
00:30
První zásah si připisuje domácí brankář Dlouhý.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Jakub Matula, Vincent Drápal, Ondřej Bartoška, Filip Barus, Patrik Fabián
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Ondřej Spurný, Petr Listík, Lukáš Vojtěch, Lukáš Staňo, Jakub Jedlička
00:00
Dobré odpoledne ze sportovní haly Klimeška v Kutné Hoře. Dnes je na programu zápas 1. kola mužské Divize. Proti sobě nastoupí FBC Kutná Hora a Hornets Brno ZŠ Horní.