3:5
3:3
- : -

Florbal Teplice - FBC DDM Kati Kadaň 8:10
3. Lukáš Rudiš, 12. Martin Meyer, 28. Vlastimil Valter, 31. Lukáš Rudiš, 37. Tomáš Soukup, 44. Vlastimil Valter, 54. Martin Severa, 60. Lukáš Fiala - 4. Jakub Solar, 11. Ondřej Kalach, 23. Lukáš Pardubský, 25. Miloš Šulc, 32. Michal Kolitsch, 33. Ondřej Kalach, 34. Martin Žemlička, 44. Miloš Šulc, 51. Lukáš Pardubský, 55. Miroslav Hanzlíček; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Topš 30 - Milan Stránský 34; po třetinách: 2:2, 3:5, 3:3;
60:00
Výsledek asi zasloužený. Od druhé třetiny byla Kadaň trochu lepším týmem
60:00
komentář k utkání trenera hosti: dekujeme souperi za utkani. Musime soupere pochvalit, hral opravdu dobre. Stejne tak oba brankari na obou stranach, Lukas nas nekolikrat vychytal... Dekujeme divakum a poradatelum, vsem pekny vecer
60:00
komentář k utkání ternéra domácích Martina Severy : Dnes nám to prostě nesedlo. Od rozehrávky až po zakončení, vše pomalé, nepřesné. Soupeř na nás celý zápas tlačil a my jsme se s tím nedokázali popasovat. Díky soupeři za zápas.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Rudolf (8:10).
54:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miroslav Hanzlíček, asistoval Marek Pokorný (7:10).
53:54
Obětavost Severy nezná meze, skočil robinzonádu, aby dosáhl na míček, který zasunul pod golmana Stránského
53:53
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Schneider (7:9).
51:36
A přesilovka za se na druhou stranu, a tak pořád dokola. Asi už dohrajeme v 9 hráčích na hřišti
51:35
Vyloučen hráč Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
50:28
A Kadaň využívá přesilovku. Už to bude složité pro domácí se stavem něco udělat
50:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský, asistoval Mikuláš Kulík (6:9).
49:33
Vyloučených je nyní dost, ale hra není přehnaně tvrdá. Jsou to dobné fauly vycházející ze hry
49:32
Vyloučen hráč Vlastimil Valter družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:50
Tak při této přesilovce nepadlo nic, nikam
45:50
Vyloučen hráč Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou.
44:00
A ještě v té samé přesilovce Kadaň odskakuje opět o dva góly. Šulc už čtyři kanadské body
43:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Lukáš Pardubský (6:8).
43:37
Valtrovi to v oslabení zkrátka jde. gól jako přes kopírák. Položil si golmana a zasunul mu míček kolem levé tyče
43:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vlastimil Valter bez asistence (6:7).
42:30
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
39:56
Vyloučen hráč Martin Schneider družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
39:30
Hosté jsou stále lepší, ale teď drží nad vodou Teplice, skvělými zákroky Tpoš
36:42
Rudišovo přihrávka měla oči a oči a zase oči. Jak nádherně našel volného Soukupa u pravé tyče, to byla pohádka
36:41
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Lukáš Rudiš (5:7).
33:33
Blackout teplických.
33:32
Při poslední brance se asi červenal golman Topš. Dostal gól z neskutečného úhlu
33:31
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Žemlička, asistoval Miloš Šulc (4:7).
33:25
V těchto fázích jsou hosté jasně lepší, Teplice jen brání
32:07
Teplice vyrovnají, a za minutu už zase prohrávají o dva góly. Teplický tým je určitě lepší dopředu, než v bránění
32:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kalach, asistoval Miloš Šulc (4:6).
31:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Michal Kolitsch, asistoval Jakub Solar (4:5).
30:59
I první přesilovka domácího týmu nebyla špatná, ale teď se po pár sekundách prosazujeme
30:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Vlastimil Valter (4:4).
30:31
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
29:00
Pro zajímavost, hosté mají zřejmě nabitou soupisku a do Krupky přijeli v 17 hráčích + 2 golmani
27:22
A v oslabení si udělal Vlasta Valter z hráčů Kadaně kužellky, dostal se před golmana a skóruje
27:21
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vlastimil Valter bez asistence (3:4).
26:24
Domácí zatím hrají v oslabení excelentně.
25:24
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
25:24
Teď si vyzkouší hru v početní převaze zase hosté z Kadaně
24:42
Střela Šulce skoro od půlky zapadla Topšovi k pravé tyči. Možná toho golman moc neviděl
24:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Miloš Šulc, asistoval Martin Žemlička (2:4).
22:23
Chyba Derky! Padrubský mu vzal míček a sám na Topše. Nemýlil se.
22:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Lukáš Pardubský bez asistence (2:3).
20:00
20:00
Na střely po první části 15:11 pro domácí
20:00
19:59
Hezká třetina. Nerozhodný výsledek asi zasloužený, Možná ke konci třetiny byly domácí lepším týmem
18:00
Teplice nyní zasypávají střelami hostujícího golmana, ale ten fakt lape, nebo tepličťí páli do něj.
11:45
Schneider utekl kolem levého mantinelu a střela do golmana Stránského, odraženou střelu doklepává Meyer.
11:44
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Meyer, asistoval Martin Schneider (2:2).
10:13
Kulík oběhl branku Topše na kolem pravé tyči dává úplně volnému Kalachovi. Kalach byl teda trestuhodně nepokrytý
10:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kalach, asistoval Mikuláš Kulík (1:2).
10:00
Zápas je to svižný, šance na obou stranách. Oba golmani občas vytasí nějaký super zákrok. Joo hezká podívaná
06:57
Přesilovka nevyužita, ale nebylo to špatné. Domácí se usadili na polovině Kadaně a i šance byly. Jen trochu štěstíčka
04:56
Tak omrnem jak Teplice zvládají přesilovky
04:55
Vyloučen hráč Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:29
Kadaňský Mock od pravého mantinelu našel před brankou volného Solara, a ten zasunul míček k levé tyči golmana Topše
03:28
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jakub Solar, asistoval Lukáš Mock (1:1).
02:07
Rudiš se uvolnil u levého mantinelu, dostal se za obranu, a skóruje. Ještě byl u toho brutálně faulován
02:06
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Jakub Derka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Milan Stránský; hráči v poli: Lukáš Mock, Michal Šnábl, Jakub Solar, Ondřej Kopp, Michal Kolitsch
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Martin Severa, Martin Meyer, Adam Betka, Martin Schneider
00:00
Tak po dlouhé době opět zdravím všechny fandy kvalitního florbalu a provedu vás prvním domácím zápasem týmu Florbal Teplice.U stolku časoměřičů jsme navlékly respirátory a gumové rukavice, postříkali jsme se dezinfekcí a jdem na to