0:2
0:4
- : -

FbC Jazzmani Žatec - Florbal Teplice 1:9
12. Ondřej Hanuš - 6. Martin Schneider, 16. Jakub Derka, 18. Jakub Derka, 25. Jakub Derka, 35. Tomáš Rudolf, 46. Lukáš Fiala, 47. Lukáš Rudiš, 49. Vlastimil Valter, 57. Martin Schneider; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 8:0; využití: 0:2; diváků: 38; zásahy brankářů: David Švátora 23, Pavel Sarič 9 - Lukáš Topš 18; po třetinách: 1:3, 0:2, 0:4;
60:00
Nejlepším hráčem hostí byl vyhlášen hráč s číslem 58 Jakub DERKA.
60:00
Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen hráč s číslem 18 Matěj HRÁDEK.
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Severy: ,,Pro nás splněná povinnost. První polovina zápasů hodně laxní rozehrávka. Přeji soupeři hodně štěstí do sezony. Díky soupeři, rozhodčím a divákům."
60:00
Komentář trenéra domácích Tomáše Votavy: ,,Do zápasu jsme vstoupili s obrovským respektem. Soupeř byl ve všech ohledech lepší a my si pomalu vybírali nováčkovskou daň. Výsledek je spravedlivý."
60:00
56:46
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider bez asistence (1:9).
56:46
Lehkým klepnutím dotlačil míček do brány hostující Martin SCHNEIDER. Stav utkání je 1:9
54:50
Vyloučen hráč Jiří Pavliš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
54:50
Tak v mužském florbale jsem za celý svůj život ještě neviděl vyloučení za nedovolenou vzdálenost. Jiří PAVLIŠ však mé životní poznatky mění.
53:45
Tyčku teplické brány teď rozezněl domácí Ondřej VÍT. Stav utkání se však nemění.
48:46
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vlastimil Valter bez asistence (1:8).
48:46
Po minele žateckého Viktora MILYANA se k úspěšnému zakončení dostal teplický Vlastimil VALTER. Ten zvyšuje stav utkání na 1:8.
46:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš bez asistence (1:7).
46:50
Po střele z vytočení, na kterou domácí gólman neměl výhled, zvyšuje teplický Lukáš RUDIŠ na 1:7.
45:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Vlastimil Valter (1:6).
45:10
Střelu Vlastimila VALTERA nedokázal domácí brankář udržet ve své dlani a po okamžité dorážce se prosazuje hostující Lukáš FIALA. Stav utkání je 1:6.
44:00
Domácí hrají v plném počtu.
40:01
Buly do třetí třetiny patří hráčům hostujícího celku.
40:01
Do 3. třetiny nastoupí do domácí svatyně Pavel SARIČ.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Sarič družstva FbC Jazzmani Žatec
40:00
Vyloučen hráč Jan Bartoš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
40:00
Vyloučen hráč Jan Bartoš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Hráči Jazzies si značně zkomplikovali nástup do třetí části hry. Nastoupí totiž do čtyřminutového oslabení. Střely po 2. třetině: 7 : 15
40:00
Třetí třetina nám začne co nevidět.
40:00
38:46
Domácí se osvobodili z tlaku hostů.
37:41
Vyloučen hráč Jiří Pavliš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
34:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Martin Schneider (1:5).
34:03
Po zaváhání domácího obránce KOPECKÉHO se do jednoduchého zakončení dostal teplický Tomáš RUDOLF po přihrávce od Martina SCHNEIDERA. Stav utkání je 1:5.
32:02
Vyloučen hráč Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou.
29:02
K zajímavému střeleckému pokusu po dobře zahrané standardní situaci se dostal domácí David MYLIAN. Svoji šanci však neproměnil.
26:50
Za teplickým brankářem TOPŠEM se po střeleckém pokusu Matěje HRÁDKA rozezněla branková konstrukce. Stav utkání však zůstává stejný.
24:31
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Lukáš Fiala (1:4).
24:31
HAT-TRICK! Lukáš FIALA se opět dostal do šance a po hladké přihrávce Jakubovi DERKOVI umožnil svého parťákovi vstřelit jeho třetí branku v tomto utkání. Stav zápasu je tedy 1:4
23:50
Jan BARTOŠ se dostává do šance. Tu však neproměňuje.
22:08
Skvělý zákrok ve skoku teď předvedl domácí David ŠVÁTORA!
20:01
Tentokrát úvodní buly patří hráčům Jazzies.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 4 :13
20:00
Hráči jsou připraveni na svých pozicích. Druhá třetina může začít.
20:00
17:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Lukáš Rudiš (1:3).
17:35
Ukázkovou střelu z vytočení nám teď ukázal hostující Jakub DERKA po přihrávce Lukáše RUDIŠE. Stav utkání je 1:3.
16:52
15:22
15:22
Po kratičkém sevření ve třech dokázal teplický Lukáš FIALA propasovat míček na Jakuba DERKU. Ten navyšuje stav skóre na 1:2.
14:52
Vyloučen hráč David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
14:09
Vyloučen hráč Jan Bartoš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
11:42
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Hanuš, asistoval Ondřej Vít (1:1).
11:42
Po osvobození se z tlaku hostů se podařilo Ondřejovi VÍTOVI najít dlouhou přihrávkou Ondřeje HANUŠE, ten po jeho úspěšném pokusu srovnává stav utkání na 1:1.
10:03
Hosté se právě usadili v obraném pásmu domácích a snaží se něco vymyslet.
09:18
Vyloučen hráč Aleš Kopecký družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
05:47
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Severa (0:1).
05:47
K první šanci Teplických se po šikovné přihrávce od Martina SEVERY dostal útočník Martin SCHNEIDER a naprosto klidně proměnil. Stav utkání je tedy 0:1
02:28
Čermák se po pěkné přihrávce Bartoše dostal k zakončení. Balónek mu však sjel.
00:29
Útočník první žatecké formace Matěj Živčák se dostal k první střele utkání. Teplického brankáře však nepřekonal.
00:01
Úvodní buly patří hostujícím hráčům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Martin Severa, Martin Meyer, Adam Betka, Martin Schneider
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: David Švátora; hráči v poli: Bedřich Mojžíš, Ladislav Falbr, Josef Burda, David Milyan, Matěj Živčák
00:00
Dobrý den. Moje jméno je Jan Vápeník a budu vás provázet dnešním utkáním prvního kola divize, ve kterém budou domácí Jazzmani hostit tým Florbal Teplice.